Zprávy na Tinderu – Co je dobrý a co potřebuje zlepšit?

Jak pokračovat dál?

Trochu v tom ještě plavu, většinou jsem kopíroval nebo parafrázoval šablony. Trochu jsem si i říkal, že až na tuhle zprávu odepíše, už bych měl pomalu zkusit hodit zavírák. Zájem tam je, nicméně nevím, jestli se mi vůbec povedlo vytvořit nějaké spojení. Zatím vzorně odpovídá, ale neptá se mě na žádné osobní otázky, což spíš značí, že tam moc spojení není.

Proto moje otázky k tomuto chatu:

1) Co je dobrý a co potřebuje zlepšit?

2) Kam teď směřovat konverzaci? (rovnou rande nebo další propojování)

Odpověď (Petr)

Ahoj, nejdřív udělám rychlou analýzu a pak se přesuneme k otázkám, na které ses ptal.

První zpráva (otvírák) si jí hodil perfektní! Druhá a třetí zpráva jsou šablony, které jsou tady použity pro nakopnutí konverzace. Dobrá volba, ke které mám jen malou poznámku „Jsi hodně ukecaná?“ je otázka, kdybys použil konstatování, bylo by to dokonalý. („Jsi hodně ukecaná …“)

„To tě šlechtí … dorozumívá :D“ je dobrá zpráva, jen zní velice okázale (knižně a má nádech humoru) a intelektuálně. To je naprosto v pořádku! Jen si dej pozor, abys používal slova, která používáš běžně. Pokud použitá slova spadají do tvé každodenní slovní zásoby, je to perfektní zpráva.

Kdybych tě jen chválil, moc by ses toto asi nenaučil. Ehm, takže … „Tak nažhav mozkové závity“ ze svého arsenálu hlášek vyškrtni. Působí to ofensivně a v daném kontextu to nedává smysl.

Další 3 zprávy jsou opět šablony. Teď ale velice nevhodně použité. Prostě, když nevíš, na co konkrétní šablona slouží, tak se mě zeptej. Tady jsi měl velké štěstí, ta holky má o tebe opravdu zájem a velmi si s tebou chce psát.

V 9/10ti případů ti tohle zcela náhodné nahazování osvědčených šablon nevyjde. Vysloužil sis právě novou přezdívku „Krasobruslař Štěstěnkovič“.

Celý screen výše je hezky zahraný. Líbí se mi, žes to dal celý bez otazníku. Perfektní! Je to vtipný, plní to účel, u mě dobrý. (Ona to zjevně vidí stejně )

Jsi právě 11 otoček ve zdravý konverzaci. Ta holka je ready na zavírák. Máš tam po celou dobu velký zájem z její strany. Hodím ti soukromě, co jí poslat jako zavírák.


Tags: