Zajímavosti o seznamce Tinder + užitečné tipy a triky.

Co to je Tinder

Tinder je nepochybně chronicky známý, dělám pouze malou rekapitulaci pro ty, co se právě vrátili z vesmírné mise či snad byli čerstvě rozmražení po delší kryonizaci.

Co se taky hodí …

První zprávy holkám (příklady z praxe)

Přechody konverzací (Příklady z Badoo a Tinderu)

Poslední fáze (podsouvání témat vedoucích k rande)

Generátor prvních zpráv

Tinder byl velice dlouho dostusný pouze v podobě aplikace pro mobilní telefony. Dnes už je možné používat plně funkční Tinder na webu.

Tady je oficiální stránka.

Tinder je seznamovací mobilní aplikace, kde si potenciální partnerky vybíráš jako sluchátka v Alze. V této aplikaci je tvým prvotním úkolem přehazovat ženy doleva nebo doprava. Snadné, že? V případě, že se ti nelíbí šup s ní doleva. Máš zájem o seznámení? Hoď ji doprava. Je to docela chytlavý.

Balení holek, flirt i romantika se přesouvá online

Romance není mrtvá, ačkoliv právě teď existuje především v digitálním světě. Nedá se popřít skutečnost, že měl Tinder velký dopad na svět moderního randění. Nepochybně přispěl tomu, jak se dnes díváme na seznamování online. Nezáleží na tom, jestli člověk hledá pouze chvilkové povyražení nebo dlouhodobého partnera. V dnešní době se dá na internetu úspěšně, rychle a bez problémů najít ženy, které.

Ať už je tvůj osobní názor na aplikace tohoto typu jakýkoliv, je nemožné zapřít obří kulturní dopad, který měl na generaci mileniálů a online seznamování obecně.

Po jeho založení v roce 2012 přišel Tinder s revoluční nápadem. Stal se díky němu nejpopulárnější seznamkou na světě. Tato aplikace byla stažena více než 100 milion krát a může se pyšnit hodnotou přes jednu a půl miliardy dolarů.

Co byl ten revoluční nápad? Právě to slavné svajpování ze strany na stranu. To byla v té době naprostá novinka. Čas ukázal, že tato gamifikace online seznamování byla krok správným směrem.

V poměrně krátkém čase začaly tuto revoluční funkci implementovat ostatní konkurenční seznamky. Jakoby to dodalo online seznamkám přesně to, co potřebovaly. Zábavný prvek, který přivedl k tomuto typu aplikací masy lidí. Nikde jinde snad více neplatí pravidlo, čím více lidí, tím lépe, než právě u internetových seznamek.

Jaký je poměr žen a mužů na Tinderu

Tinder uvolnil své statistiky, z kterých vyplývá, že na tinderu je více mužů než žen. Naopak ženy tráví v aplikací více času. To pravděpodobně souvisí s tím, že jsou v menšině a logicky dostávají více zpráv než muži.

Další zajímavá věc kterou, statistiky prozradily je, že ženy jsou o mnoho vybíravější než muži. Ženy svajpnou doprava v průměru 14% mužů. Zatímco muži rozdávají lajky výrazně štědřeji. Líbí se jim 46% zobrazovaných žen.

Tinder aplikace, co balí holky za tebe

Existuje neoficiální aplikace, která automatizuje Tinder. Je to hack, který byl vytvořen za účelem zvýšit mužům šanci tím, že posílá zprávu každé ženě okamžitě po tom, co máte shodu. Tento nápad se mužům zalíbil a vzniklo tak množství podobných pomocníků vycházejících z této myšlenky.

Tady je odkaz na github s výčtem aplikací, které různými způsoby vylepšují Tinder. Můžete si vybrat pomocníka, který za vás bude svajpovat doprava, bude ženy oslovovat a některé z nich nabízejí dokonce automatizovanou konverzaci pomocí (ro)botů. Bohužel u nás nemají široké využití, protože jsou pouze v angličtině.

Každopádně vyzkoušet sbalit nějakou cizinku automatickou apkou za tu srandu přece stojí. No nebyl by to excelentní kousek, kdyby ti tohle vyšlo? Oba tušíme. že kámoši ze sídliště by stoprocentně strouhali brady o asfalt, kdybys jim vyprávěl takový příběh.

Stvořitel první aplikace tohoto druhu vysvětluje na githubu, co ho vedlo k naprogramování tohoto pomocníka.

„Já fakt prostě jenom rád poznávám nové holky a čtu si s nimi Bibli. Je to tak neobyčejně mírumilovný a naplňující moment. Sex? Blé.”

Nejspíš nám zůstane navždy utajeno, jestli tento nezbeda nepoužil ve svém vysvětlení špetku ironie, nezbývá než hádat. Já osobně pevně věřím, že je opravdu tak oddaný pánu vševědoucímu. Křesťani přece nelžou, teda aspoň to mají napsané v jejich příručce. 

Tady je odkaz na GitHub a seznam tinder pomocníků

Tinder je nejrozšířenější seznamka na světě

S touto online seznamkou se ve světě rozhodně neztratíš. Uvádí se, že Tinder je používán zhruba v 195 zemích, což jsou mimochodem prakticky všechny. Ať už si nový ve městě a hledáš jen někoho s kým zajdeš na párek v rohlíku nebo hledáš exotickou manželku, Tinder ti může pomoct v obou případech.

Kdo stojí za Tindrem?

Stvořitele této aplikace shodou náhod jsou oba z Íránu a mají židovské kořeny. Potkali se totiž na univerzitě v Kalifornii (USC), kterou ani jeden z nich nedokončil.

Předčasně ukončili studium, aby neplýtvali časem učením se zbytečností v osnovách vysokých škol a mohli se plně soustředit na rozvíjející se byznys.

Image result for tinder founders
Chceš vědět více? Klikni na obrázek.

Zařadili se tím mezi digitální celebrity jakými jsou Bill Gates a Mark Zuckerberg. 

Tinder se nejmenoval vždy, tak jak ho známe

Když byl Tinder ještě v procesu vývoje, jmenoval se Matchbox. Byl dostupný pouze pro studenty univerzity, úplně stejně jako Facebook. Jenže na koleji vysoké školy aplikace moc peněz nevydělá. Tinder nakopl až moment, kdy byl představen široké veřejnosti.

Svajpnu tě tak, jak tě ještě nikdo nesvajpnul, holčičko!

Zpočátku aplikace neměla tuto funkci, která online seznamku Tinder později tak proslavila. V té době vlastně žádná aplikace tuto funkci neměla. Tinder přišel s převratným nápadem, svajpování profilů vlevo nebo vpravo jako úplně první.

Právě to otevřelo dveře dokořán opravdovým výdělkům a rozvoji. To dalo impulz ke vzniku mnoha nových aplikací, které využívají stejné uživatelské prostředí a koncept.

Propoj si Tinder se Spotify

Pokud jsi zapomněl všechno, co sis do teď přečetl, můžeš to dohnat tímto krokem. Zapni si na tinderu zobrazování Spotify. Pravděpodobně největší překvapení, které sledované statistiky připravili, bylo právě toto.

Uživatelé kteří měli zapnuté zobrazování Spotify a jejich oblíbených songů zaznamenali 84% navýšení svých schod. 

Related image
Neznáš Spotify? Klikni na obrázek.

Někdo se baví bezduchým svajpováním. Někdo je takový ten vybíravý typ čtoucí poctivě každý profil. Jiní zase tráví většinu času konverzacemi s předešlými schodami a odepisování na zprávy. Tak či tak, bývá skoro pravidlem, že na Tinderu člověk stráví víc času, než původně plánoval.

Je to prostě chytlavé. Doba strávená jedním uživatelem na této seznamce za jednu návštěvu je v průměru 35 minut.

Neznáš Spotify? Tady je oficiální stránka.

Co funguje na tinderu lépe Pohoďák nebo Drsňák

Ukázalo se, že smích není dobrý pouze pro zdraví, ale také přispívá zvýšení shod na online seznamkách. Přeci jen nikdo nechce jít na rande s někým, s kým není zábava a je nonstop nabručený.

Statistiky prokázali, že úvodní fotka s milým úsměvem zvedala šanci na shodu až o 14%. Z toho vyplývá, že pokud na úvodní fotce vytasíš svůj neodolatelný nenucený úsměv, máš o hodně větší šanci, než členové hrůzostrašného gangu Zlobiváci z Růžové Lhotky.

Jaký byl Valentýn na Tinderu

Valentýn roku 2019 byl velmi úspěšný den pro tuto online seznamku a především její uživatele. Nebyla to vůbec žádná šťastná náhoda, tento den zamilovaných vždy lidi spojuje. Někoho popohání pocit upřímné lásky, někoho pocit ubíjející samoty. Tak, či tak, každoroční dočasné procitnutí a záchvaty něhy byly výsledkem celkového zvýšení schod o úctihodných 60%

Chceš vyzkoušet Tinder? Klikni na obrázek.

Dávej ve škole pozor, budeš mít více shod

Není tajemstvím, že online seznamka Tinder má ty nejatraktivnější a nejinteligentnější uživatele. Donedávna však tajemstvím zůstaval fakt, že 96% uživatelů Tinderu preferuje partnery s vyšším vzděláním a považují to za klíčový faktor při svém rozhodování.

Máš rád pondělí? Tinder miluje pondělky

Jestli chceš hacknout Tinder, mám pro tebe malý tip. Trochu kecám, je to vlasně docela monstrózní tip. Zkus svajpovat někdy v podvečer.

Na Tinderu je špička okolo 9 večer, když už všichni odpočívají po náročném dni. Je lepší chodit na Tinder na začátku týdne. Ideál je pondělí nebo úterý. Nemá cenu tam trávit čas přes víkend, kdy má hodně lidí lepší věci na práci..

Proč je to o tolik lepší?

Je větší pravděpodobnost na shodu. To, co já považuji za ještě podstatnější výhodu je, že v tento čas máš větší šanci potkat tam holku, která má čas. Díky tomu věnuje telefonu plnou pozornost a konverzace je o dost šťavnatější. Probíhá bez dlouhého čekání na odpověď. Balení je rychlejší a není výjimkou, že za hodinu nebo dvě máte domluvené rande.

Nemáš-li její plnou pozornost a neustále ji něco rozptyluje, nemáš šanci se jí efektivně dostat do hlavy za tak krátký čas.

Vyzkoušej to!

Perfektně v těchto případech funguje klasická obrácená psychologie a humor. Ideální je pak používat věty typu:

„S tebou já pít nejdu, co když mě chceš jenom opít a zneužít“.

Nejsi jedna s těch holek, co se vrhnou na slušnýho, nic netušícího, kluka už na prvním rande?“

„No, nevím … Jak si můžu být jistý, že nejsi nymfomanka?“

„Bojím se toho, že plánuješ mě opít a zneužít ke svým hrátkám? Jsem slušňák!”

Tady jsou příklady prvních zpráv holkám na Badoo a Tinderu.

Na seznamce Tinder si vybere naprosto každý

Celkově je na Tinderu zaregistrovaných přes 50 milionů uživatelů, takže je opravdu z čeho vybírat. Počet svajpnutí za pouhý jeden den je absurdní číslo, přes 1,6 miliardy. Takže je rozhodně pár šancí.

Nejvíce si tuto aplikaci oblíbili v Brazílii, Itálii, USA a Mexiku.

V Číně používají obdobnou aplikaci s názvem Momo. Tady je verze aplikace Momo na Android.