Petr Pix, instruktor svádění (Pick Up Artist)

Jak to začalo

Ahoj, jmenuji se Petr. Jsem jeden z prvních text game hráčů. Začínal jsem hrát v dobách, kdy všichni PUA věřili, že textové zprávy nemají na ženy velký emoční dopad. Zprávy holkám se dříve používaly pouze jako nezbytné přemostění mezi schůzkami.

Mojí silnou stránkou v balení byla do té doby jen neverbální komunikace. Propadl jsem studiu tohoto, pro mě fascinujícího, oboru psychologie už v pubertě. Nikdy mi moc nešlo mluvit s ženami, většinou jsem to doháněl právě neverbální částí komunikace. Jak asi tušíte, to v text game moc nepomůže. Takže jsem začínal úplně od nuly.

Mimochodem, omlouvám se za pravopisné a gramatické chyby v textech. Mám docela dobrou výmluvu. Narodil jsem se v Čechách, ale většinu samostatného života, až do nedávna, jsem žil v GB (Nottingham). Právě tam jsem se dostal k pickup artist týpkům (2009).

To byla doba, kdy by mě ještě ani nenapadlo, že o tom někdy někomu budu otevřeně vyprávět.

První impuls

Byl jsem čerstvě po dost těžkém rozchodu. No, tedy pro upřesnění, pouze z mojí strany to byl těžký rozchod. „Láska mého života“ byla celá dost lehká…

Tehdy bylo i v angličtině velice málo studijních materiálů na téma balení holek, proto jsme hltali vše, na co jsme narazili.

Můj zaklad jsem se naučil z videí od dnes již zapomenutého pickupartist guru, který si říkal Mystery. Erik Von Markovik, alias Mystery, dal dohromady metody, které uveřejnil v knize The Mystery Method. Když jsme s kamarády přišli na show s názvem The Pickup Artist show, kde Mystery s pomocníky cvičil ze stydlivých kluků elitní hráče, propadli jsme tomu naplno.

O pár let později mě Simon, extrémně talentovaný hráč, zasvětil do, pro mě do té doby neznámé, text game. V té době tomu všichni říkali „zbytečné dopisování s holkou“, Simon už měl tehdy za sebou desítky úspěchů v této disciplíně.

Pohled na text game

Já to chápu! Není to snadné … Udělat první krok v čemkoliv je divné a trochu nepříjemné. Velmi dobře tušíte, že v procesu učení pravděpodobně uděláte spoustu chyb. Jako naprostá většina mužů se bojíte, že se vám nepodaří vytáhnout žádnou ženu na rande a následně se budete cítit hloupě.

Dovolte mi, abych vám něco prozradil, určitě to 10x, potom 50x a možná 100x nevyjde. Do bodu, kdy si vybíráte s přesností snipera, není zkratka. Takovou mušku si elitní střelec musí poctivě vytrénovat.

Ze školy jsme zvyklí, že nás za každou chybu trestají a strhávají nám známku. To není dobrý návyk do života. Je v pořádku dělat chyby! To je celá pointa učení.

Když trénuješ na skatu nebo BMX ty nejlepší triky, tak si prostě párkrát nabiješ pusu. Když chceš být dobrý fotbalový útočník, mockrát mineš bránu. Jen jděte a udělejte, co možná nejvíce chyb zvládnete. Pak se můžete zpětně podívat na vaše úspěchy a případně najít slabé články vaší hry.

Nebojte se, že vás někdo bude podezírat, že nejste perfektní v posílání SMS zpráv a zpráv holkám na online seznamkách. Bez obav, 99% mužů v tom není perfektní. Já sám jsem býval v komunikaci s ženami extra ztracený. Absolutně jsem nevěděl co jim psát a o čem s nimi mluvit. Když jsem něco napsal krásné holce, nevzbuzovalo to atraktivitu ani za nehet.

Selhal jsem více než 60x na Facebooku, odhaduji 80x na Tinderu a minimálně přes 30x na Badoo. Neúspěch je prospěšný, dělá nás lepší. Teď když víte kolik jsem spáli konverzaci, jsem snad horší hráč?

Nevěděl jsem, kde dělám chybu a proč nemám úspěch online. Až teď, když se dívám zpětně na své zprávy, chytám se za hlavu. Mimochodem. to byl jen odhad, spálil jsem pravděpodobně mnohem více konverzací. I kdybych spálil sto konverzací na každé sociání síti a 500, nebo dokonce 800 konverzací, na všech seznamkách dohromady, je to každému úplně jedno.

Teď jsem velmi dobrý v psaní a analýze textových zpráv, ale čas od času se stane, že prostě udělám chybu nebo dokonce konverzaci spálím. To je normalní, dokonalost neexistuje. Dá se k ní jen přiblížovat. Dokonalost stejně jako nekonečno, nám pomáhají s abstraktní představou a jsou užitečné při výpočtech, v hmotném realitě je však nikdy nenajdeme.

Myslíte si snad, že Kobe Bryant byl špatný basketbalista? Jestli ne, proč ne? Minul v jedné sezóně nejvíce výstřelů v celé historii NBA. (13,421 výstřelů, které šli mimo) V té samé sezóně prolomil ještě jeden rekord. Vstřelil nejvíce košů v historii NBA. V té sezoně přeskočil, do té doby kralující legendu, Michaela Jordana.

Proč o tom píšu? Protože existuje jen jeden způsob, jak 100% prohrát, přestat hrát!