Rubrika: Vtipné

První zpráva holce na Badoo (Sasha z Ruska)

Někdy narazíte na holku, která nemluví perfektně česky. Osvědčilo se posílat jim první zprávy v azbuce. Neumím ani rusky, ani ukrajinsky a už vůbec neumím psát azbuku. Vždy je možné si skočit pro pomoc ke Google.překladači. Napište do překladače “Chtěl bych pokecat, ale neumím rusky”. Stačí to zkopírovat do zprávy a je to. Zkoušel jsem…
Více

První zpráva holce na tinderu – co ženy chtějí

Tato slečna měla v profilu napsáno, že chce motorkáře, co jí vezme kolem světa. Když žena řekne, že chce nějaký typ muže, není to nutně pravda. Většinou chce taková žena vlastně muže, který jí dá ten pocit, jako by měla s motorkářem při vzrušující projížďce kolem světa.

První zpráva holce na tinderu, která napsala první

Tato slečna mi na seznamce tinder napsala jako první. Pokud holka napíše „Ahoj“ nebo něco podobného, jen na sebe chce upozornit. Pravděpodobně jste ji něčím velmi zaujali. V takové případě doporučuji postupovat stejně jako byste konverzaci začínali vy. Konverzaci musí rozjet i vést muž.

První zpráva holce na tinderu – Lucie 21

S Lucií jsme měli shodu na seznamce Tinder dlouhou dobu zpátky a proto jsem musel vymyslet něco originálního. Tato první zpráva dokonale otevřela naši konverzaci.