Textgame – nejčastější otázky k balení holek online

10 Nejčastějších otázek na balení holek online

Jak sbalit holku online?

S tím, jak sbalit holku online ti pomůže textgame. Je to umění získat si náklonnost a následně milostný vztah s ženou výhradně pomocí textových zpráv.

Co je textgame?

Textgame, neboli textová hra, je vlastně balení holek pomocí psaní. V dnešní době se tím myslí většinou svádění žen online na internetových seznamkách nebo sociálních sítích.

Umění balení holek online se vyvinulo jako odnož klasického umění balení. Dá se říct, že v malé míře byla vždy součástí pick-up(u), ačkoli vždycky byla tato součást všemi brána jenom jako přemostění mezi jednotlivými schůzkami.

Proč se o svádění žen online nemluví

Na tuto disciplínu svádění nebyl brán velký zřetel, protože všichni hráči v té době věřili, že je při balení holek neefektivní ve spouštění atraktivity. Pravý opak se však ukázal být pravdou.

Nejenom, že textová hra nemusí být pouze přemostěním mezi jednotlivými schůzkami, ale za pomocí tomu určených technik můžeme vyvolat v ženě touhu, pokušení i zvědavost. Obecně vyvolat pozitivní reakce, které následovně vedou ke stimulaci spouštěčů atraktivity.

Neverbální komunikace v textgame

Textová hra se především zaměřujeme na výběr slov a větnou skladbu, to nikoho nepřekvapí. Pro někoho však může být překvapující, že i tady hrají roli neverbální prvky.

Non-verbální komunikace má své místo v každém druhu sociální interakce. V tomto případě největší roli hraje délka zpráv a jejich frekvence. Dalšími zásadními prvky jsou užívání interpunkce a smajlíků

Kde se dá textgame využít?

Všude. Ano, je pravda, že textgame byla designována primárně na internetové seznamky a na to, jak sbalit holku online. Její principy se však dají využít v jakékoliv písemné komunikaci.

Tinder, Badoo, Instagram, atd.

Je úplně jedno jestli si píšeš s někým na Tinderu, Instagramu nebo jestli používáš e-maily. Balení holek na online seznamkách bude mít samozřejmě o dost rychlejší tempo svádění, protože jsou právě k tomuto účelu určené.

Tinder vs. Instagram

Na Instagramu nebo Facebooku nesmíš na holku tak tlačit. Nemůžeš vytahovat tak provokativní metody, jaké si můžeš dovolit na Tinderu či Badoo.

Používání metod z textgame na sociálních sítích musí být daleko citlivější. Chce to zpomalit tempo a rozložit si balení holek online na delší dobu.

E-mail

Zkušenější hráči používají tyto techniky i v obchodní korespondenci. V tomto případě to není za účelem svádění. Jedná se o způsob, jak vytvořit raport a tím přátelské vztahy.

I když jsou ženy daleko více emocionálně založeny, všichni bez rozdílu se rozhodujeme podle toho, jak jsme zrovna nalezení. Znamená to, že se dá textgame využít nejen v případě, kdy chceš sbalit holku na Tinderu, ale i když píšeš například formální dopis. V tomto případě je dobré používat textgame k vyvolání sympatií a pozitivních reakcí.

A vlastně všude …

Za pomoci textgame vytáhneš z internetu rande s luxusní holkou, to už víš. Ty ještě díky nově naučené „super-schopnosti“ domluvíš třeba lepší smluvní podmínky. Budeš prostě z nějakého „nevysvětlitelného“ důvodu velice sympatický druhé straně.

Kdy se dá textgame využít?

Od 11:30 – 18:00 v pondělí a čtvrtek. V úterý celý den a každý třetí pátek v druhém měsíci lichého přestupného roku …  Nechal ses nachytat soudruhu, to já jen šprímoval.

Máš možnost balit holky non-stop

Textová hra se dá využít při každé příležitosti, když chceš v někom vyvolat sympatie za pomoci pozitivních emocí. Nemusí to striktně být jen v případech, kdy chceš sbalit holku na Tinderu.

Samozřejmě největší využití a hlavní účel textgame je pomoci mužům sbalit holku na internetu. Můžeš ji využít, když natrefíš na zajímavou holku kdekoliv online.

Dá se použít na kamarádku, kterou už znáš roky a právě ti došlo, jak je skvělá. Stejně dobře ti textgame může například pomoct s tím, jak dostat ex zpět, pokud to je tvůj záměr.

Přemýšlej o tom jako o hře

Měl bych asi něco uvést na pravou míru. Nepřemýšlej o textgame, jako o něčem, co máš hozený v kapse hned vedle žvejkaček. Není to žádný neviditelný dálkový ovladač stahující holkám kalhotky.

Přemýšlej o tom jako o sportu, umění nebo nejlépe jako o hře, v kterém se můžeš neustále zlepšovat.

Po nějakém čase, na určité úrovni, to opravdu začne mít efekt dálkového ovladače, do toho musí každý hráč dozrát.

Možnost stále zlepšovat svůj styl

Stejně, jako se sportovci postupně učí nové a pokročilejší tréningové metody, ty se v textgame naučíš pracovat se slovy. Blízko k umění má textgame proto, že každý hráč si vytvoří po chvíli svůj vlastní styl hry.

Textgame je trochu sport a trochu umění

Dva hráči nebujou mít se stejnou holkou nikdy identickou konverzaci. Jako každý malíř užívá jiné tahy štětce, přístup každého hráče je trochu jiný. Přesto se jim oběma stejně dobře povede převést jejich představu z hlavy na plátno, kterému říkáme realita.

Proč by se měl každý naučit textgame

Vždy, když si s někým píšeš, hraješ textgame. Ten kdo nezná pravidla, ale hraje většinou špatně.

Nebo myslíš, že můžeš vyhrát světový pohár v pokeru bez znalosti pravidel? Jestli je tvoje odpověď ano, jsi strašně naivní. Textgame hrajeme všichni a často, není úniku. Úplně každá komunikace v psané formě je textgame.

To, že čteš tuto větu, jsi až do této chvíle taky aktivně nevnímal. Neznamená to však, že bys ji nečetl. Otázka tedy nezní kde nebo jak textgame využít. Otázka zní, jestli chceš být dobrý hráč?

Nebo můžeš zůstat do smrti u klasického “Ahoj, jak se máš?” a oslňujícího “Čauky mňauky, sexy kočko!”. Tento přístup má jednu výhodu. Máš jistotu, že se nikdy kvůli 20-ti letým nymfomankám nezadýcháš a neodřeš si penis …

Jaké jsou výhody balení holek online?

Textgame má nesčetně výhod, možná daleko víc než bys čekal. Tady jsou 4 největší výhody.

  1. Je možné balit holky v jakýkoliv čas a na jakémkoliv místě s přístupem k internetu.
  2. Máš víc času, tím pádem si můžeš lépe promyslet odpověď.
  3. Můžeš se v textu vracet zpátky a připomenout si, o čem jste se bavili.
  4. Neuvěřitelně velký výběr. Pokud se bavíme o celém Česku, nevyčerpatelný.

Čím je balení online efektivní

Napíšeš-li něco vtipného, ona se k tomu vrátí. Několikrát si to přečte a zasměje se. To v ní vyvolá pozitivní reakci na psychosomatické úrovni asociovanou s tebou. Když vysázíš do textu správná slova, můžeš tím vytvářet obrazy (myšlenky) v její hlavě, které stimulují její sympatie vůči tobě. V Textgame Pro se dá programovat chování a vkládat podmíněné spínače tohoto chování.

Co při balení online všichni často zapomínají

Je tu ještě jedna věc, která určitě stojí za zmínku. Je to skutečnost, že většina mužů nerada píše. Nejsou v textování se ženami tak zběhlý a tento nedostatek zkušeností je výrazně znát na konečném výsledku.

To dává úžasný prostor, protože konkurence je sice široká, ale značně nekvalitní. Nejde o to, že by na seznamkách nebyli kvalitní muži. Jde o to, že svoje kvality nedokáží pomocí textu správně prezentovat.

Proč se naučit balit holky s textgame?

Je prakticky nevyhnutelné komunikovat s lidmi za pomoci textu. Písmo je jednou z velice důležitých složek komunikace. Je to právě písmo, co nám pomohlo dosáhnout tak rychlého pokroku.

Důležitost textu v evoluci

Jen díky písmu lidé byli schopni zapsal své znalosti a tak je předat dalším generacím. Ostatní druhy, které nenašli tento neocenitelný nástroj, nemají šanci si větší množství informací předávat generačně a tudíž jejich schopnosti a zkušenosti umírají s jedincem.

Písmo je tu s námi už po tisíce let a je nedílnou součástí naší kultury. Ne nadarmo se říká „Co je psáno, to je dáno“. Jak člověk jednou něco napíše, je to neměnné v čase, zatímco informace pouze vyslovená času podléhá vlivem zapomínání a dalších faktorů.

Textgame Pro

Užíváním správně vybraných slov a obratů můžeme nejen vyvolat pozitivní pocity, jako jsou smích nebo touha, ale také vkládat mentální obrazy, které ženě vsugerují jimi podmíněné chování.

Jak ti pomůže textgame s balením?

To, co ocení asi každý je, že nebudeš mít už nikdy problém s dlouhým přemýšlením o první zprávě.

Není to jen o první zprávě

Také ti pomůže nasměrovat konverzaci tak, aby spouštěla sympatie, byla zábavná a nešla do ztracena. Naučit se textgame ti pomůže zlepšit kvalitu tvých zpráv a psaní textu obecně.

Tvoje zprávy dostanou daleko větší jiskru, nasáknou projevem zdravého sebevědomý a nakonec tento koktejl lásky dochutí šťavnatý humor. Zprávy ti tak pomůžou získat pozornost a náklonnost ženy.

Jak rychle se můžeš textgame naučit?

Hodně záleží na tom, na jakou úroveň se chceš dostat. Také záleží na jaké úrovni jsi právě teď. Pokud chceš mírně zlepšit svojí online hru, jde to velice rychle.

Zlepšení příjde během prvního týdne

Už po pár dnech, nanejvýš týdnu, uvidíš pozitivní výsledky. Jen díky tomu, že budeš následovat základy, se ti zvýší počet shod a procento odpovědí.

Textgame pravidla tě posunou dopředu, ale přeborníka z tebe neudělají. Všechno, co má v životě nějakou cenu a za něco stojí, chce svůj čas. Jinak by to totiž nemělo tu cenu.

Jak dlouho trvá se naučit svádění dobře?

Pokud to s textovou hrou myslíš vážně a z vlastní zkušenosti mohu říci, že se vyplatí tuto disciplínu naučit, troufnu si odhadnout, že při správném zápalu je možné se textgame na velmi vysokou úroveň naučit za několik měsíců.

Různé techniky jsou různě složité. Čas, který strávíš učením se ti rozhodně mnohonásobně zúročí. Online balením se dá vytáhnout daleko víc krásných holek, než máš v životě šanci potkat. Holky, které by mohly s přehledem fotit pro Playboy, jsou tam vyskládané, jako vlaštovky na drátech elektrického vedení.

Není textgame stráta času?

Úspěchy se dostaví podstatně dříve než za pár měsíců nebo rok. Už po týdnu se dostaví první známky zlepšení. To tě bude motivovat na cestě k dalšímu zlepšování.

Když uvážíš, že po roku hraní textgame jsi schopný sbalit prakticky jakoukoli holku z internetu, tak to zas tak drasticky nezní, ne?

Opravdu balení holek online funguje?

Ano. Funguje a to perfektně jako švýcarské hodinky nebo gorgonský nukleární urychlovač pistáciové zmrzliny.

Koncepty textové hry se opírají o poznatky psychologie, sociologie a moderní sociální dynamiky.

V textové hře je použito všech technik klasického pick-up(u), které jsou pro tuto disciplínu použitelné. Je to proto, že právě z pick-up(u) se textová hra vyvinula. Textgame je pouze jedna odnož umění svádění, stejně jako například day game & club game.

Kde můžeš trénovat textgame?

Procvičovat textovou hru můžeš prakticky kdekoliv. Můžeš ji zapojit do sms zpráv nebo na jakékoli sociální síti.

Pokud chceš testovat nějaké agresivnější techniky balení holek, nejlepší řešení je, jít na online seznamky jako Tinder nebo Badoo, protože tam si můžeš zachovat větší soukromí než například na Facebooku.

Jsou místa, kde nemusíš vůbec prozrazovat svoji identitu, pokud to je tvůj cíl.

Znáš tyto nové online seznamky?

Tags: