Střelil sem se do nohy?

Otázka

 1. Myslím si, že to bylo dobře rozjetý ale nevím jestli jsem se sám nestřelil do nohy 😀
 2. Jak reagovat nebo se domlouvat ,(třeba v tomto případě) když je teď situace, jaká je (myslím tím nouzovej stav a stim spojeny omezení).
 3. Když se zase vrátím k tomuhle je dobrej nápad třeba si přislíbit rande až se situace uklidní nebo to bude působit přehnaným zájmem(Doufám že už to mám nahraný správně )

Reakce

Udělal poznámky přimo do screenů. Rozjetý to bylo naprosto perfektně. Měl jsi trochu smůlu, že zrovna teď je stav nouze. Normálně by to možná prošlo, teď ale nebyla šance.

Jak na stav nouze

Během karantény a vůbec tohoto období je skvělá doba na online seznamky, ne na randění. Jak to myslím?

Tak zaprvé, bude tam více lidí a spousta holek, co se nudí. to nám dává výjimečnou příležitost vyzkoušet spoustu věcí. Teď jsou 3 druhy holek.

 • Holky, co se nemůžou sejít s přítelem
 • Holky co nemají přítele
 • Holky, co už mají ponorku ze svého přítele. (Tím vás nenabádám k tomu, abyste ničili vztahy. Jen říkám, že se jich hodně zničí samo)

Tak jako tak, všechny skupiny budou zatraceně nadržený.

Jak postupovat?

Vím, že to svádí, ale zvát v této době holky na rande je nesmysl. Náš gang to udělá jinak, uděláme to chytře. Uděláme to tak, jak to nikdo jinej neudělá…

 1. Jdete na seznamky a naotvírejte si holky, které se vám líbí.
 2. Přejďte do první fáze přechodu, kdy vtipkujete (jak vidíme zde na prvních dvou screenech).
 3. V této fázi ji zaujmete, trochu zabavíte vidíte že se chytla – BANG – jste pryč ignorace!
 4. Teď mám v hlavě, že potkala úžasnýho chlapa a neví, co se stalo, co zkazila…?
 5. Za 2-3 dny se můžete vrátit ke konverzaci, pobavíte jí víc než předtím, zavtipkujete a … puf! … “Kde je??”

Jak strašně chci a miluji čokoládu zjistím, až když už ji nemám. Nesmím se jí ale přejíst, v takovém případě už jídlo nechci ani vidět.

Musíte se připomínat, tohle semínko se musí zalévat, jinak dlouho nevydrží. (to je vlastně takový úvod do vkládání mentálních kotev, velice pokročilé techniky) Toto opakujte v nepravidelných intervalech 2-3x (můžete i pětkrát, ale je složité to balancovat po 5.)

Takto postupujeme z důvodu, že není možné se sejít a potřebujeme, aby se mentální kotva na nás v její hlavě upevnila. Nepřehánějte te to! Mělo by to opačný efekt.

Jak bych to zahrál (Player 1)

K prvním 2 obrazovkám nemám žádnou připomínku, tam je to perfekt.

Správně sis všimnul, že použila množné číslo, tudíž o vás přemýšlela jako o páru. Toho bych využil a snažil se v ní tu představu umocnit.

Například bychom společně přemýšleli, jak bychom spolu něco vařili nebo jak řešíme nějakou činnost, která je typická pro páry.

Ze srandy můžete nadhodit, ať si nemyslí, že vezmete na přivýdělek práci v uhelném dole jen kvůli vaší společné hypotéce. Nebo že by se vaše 7. dítě mělo jmenovat António, nebo jakoukoli podobnou píčovinu. Vše s nadsázkou v žertovném stylu, nic vážně.

Utečte! Chtějí po vás sex!

Pokud se vám daří mít nenucenou vtipnou konverzaci na 4-5 otoček, ta holka už vás miluje. V tomto momentě je čas se stáhnout.

Vždy, když je emocionální křivka v nejvyšším bodě (holka se skvěle baví), jdete pryč! Není to lehké. Odejít v nejlepším bodě vyžaduje určitý stupeň disciplíny, protože člověk tam prostě chce zůstat a pokračovat.

Dostaňte se jí do hlavy

Nicméně, my nejsme žádný amatéři! Jsme gangsteři, takže to uděláme správně a odejdeme. To v ní zanechá vzpomínku, že se s vámi skvěle bavila.

Ten příjemný pocit odešel, když jste odešli. To se jí zapíše a podvědomě spojí v hlavě. Vazba – tenhle Gangster = ZÁBAVA.

Tohoto efektu nelze dosáhnout jinak. Je naprosto nezbytné ji ignorovat a být čas od času odměřený! To je pro mnoho mužů ze začátku velmi obtížné. Například pro mě bylo naprosto proti srsti, být na holku, co se mi líbí odměřený. Bylo pro mě nemyslitelné ignorovat holku, když jsem do ní zamilovaný jak blázen.

Teď už toto chování mám automatické, zažilo se mi lety tréniku. Tuhle automatiku jsem nedostal zadarmo. Zaplatil jsem za upgrade mnoho ženami, jejichž lásku jsem kvůli své nevědomosti ztratil.

Je to ten samý princip, jako když si dítě hraje s míčem.

Dítě si hraje s míčem. Potom odloží míč, protože ho už nebaví, ale když si s míčem začne hrát někdo jiný, okamžitě chce míč zpátky.

Co z toho vyplývá?

Aby dítě chtělo zpět svůj míč, musí se stát 2 věci.

 • Nesmí držet míč
 • Musí vidět, že je míč žádán
Tento obsah je určen pouze registrovaným uživatelům. Prosíme přihlašte se: přihlášení.

Get involved!

Comments

No comments yet

Related Post

Jak dálJak dál

Zdar,potřeboval bych trochu nasměrovat jak dál.nejsem si úplně jistý na čem jsem.není to úplně celý,ještě proběhly nějaký otočky predtim,zdálo se že se dobře baví,ale nevím jestli jsem to v závěru