První zprávy holkám na Badoo (6 příkladů)

První zprávy na online seznamkách bývají častým strašákem internetového seznamování. Všichni tuší, že zprávy jako „Ahoj“ a „Sex?“ nejspíš nepomůžou nikoho sbalit, ale jiné zprávy člověka v tu chvíli prostě nenapadají.

Tady je příklad 6-ti otvíráků použitých na seznamce Badoo.

Pokud byste se chtěli inspirovat více, zkuste příklady prvních zpráv.

1. Vypadáš docela neškodně

Tato první zpráva, neboli otvírák, byla odvozena z jejího profilu. Měla v popisu napsáno, že je zlá sobecká mrcha. Budeme se tvářit, že tam nemám hrubku, nakonec Andrea to taky přešla.

Doporučuji si na to dávat pozor, většínou si všimnou. Často se toho chytí a už se my stalo, že mi kvůli tomu na první zprávu neodepsaly. To jsem se dozvěděl, až když jsem dělal online recyklaci.

Badoo - první zprávy

Recyklaci dělám s holkama, které nevytáhnu nebo úplně během konverzace spálím. V případě, že už je to 3 měsíce a více, můžu je zkusit znova. Po 3 měsících už totiž neví, čím jsem ji vlastně vytočil.

Kdyby náhodou ještě věděla, už je jí to jedno. Mozek si dokáže něco „živě“ pamatovat právě jen 3 měsíce. Zbytek je pouze uložená, subjektivně zkreslená, vzpomínka.

2. Ty dneska ponocuješ?

Přesto to, že Lucka napsala první, musím konverzaci otevřít já. Holky málokdy použijí jiný otvírák než smajlík, obrázek, “Ahoj” nebo “Ahoj jak se máš?”. Oni ani nechtějí rozjed pokec, chtějí na sebe pouze upozornit a donutit vás začít.

Pokud holka pošle první zpravu je buď zoufalá nebo o vás má vážně zájem. Ani tak si nemyslete, že to bude balení bez práce. To, že se jí teď líbíte, nemusí být už za 5 minut pravda.

Badoo - první zprávy

Podíval jsem se jí na profil, měla ho celý vyplněný a s velice dlouhým popisem. Z toho důvodu jsem zvolil celkem jednoduchou první zprávu “Vypadáš ukecaná, jaktože ponocuješ?”.

Mimochodem i kdybych to poslal přesně v tomto znění, troufám si ze zkušenosti říci, že by to zabralo na 99% úplně stejně. Takový styl první zprávy na Badoo funguje skvěle, pokud jste zrovna oba online.

3. Velice tiché děvče

Tady opět neprobíhá žádná teorie strun, prostě jenom typický druh první zprávy pro holky, co nemají nic profilu.

Badoo - první zprávy

4. Jsi dobrý křesťan

Evča psala první, poslala zprávu: “Ó můj bože..”, Takže se snažím pouze vtipně reagovat na její zprávu.  Zjevně to jako první zpráva na vzbuzení zájmu stačilo.

5. Nemám čas se zamilovat!

Vyberete 2 zájmy z jejího profilu a jelikož mám rád drobný holky, přidal jsem ještě bonus. Tyto dvě první zprávy mezi námi úspěšně vykřesaly jiskru.

Badoo - první zprávy

6. Neumím přečíst tvoje jméno

Pro ty, co nemluví rusky nebo neovládají azbuku jsou tyhle holky tvrdý oříšek. Holky z východního bloku jsou jedny z nejtěžších na otevírání konverzace. Putinovo holky toho prostě moc nenamluví, takže ti při balení vůbec nepomůžou.

Jak už asi víte, když se budete zbytečně snažit, budete vypadat jako hodný kluci. Těm jak známo nikdo na zprávy neodepíše. Jak teda na to?

Našel jsem pár způsobů. Tady je jeden příklad první zprávy, které fungují.

Badoo - první zprávy

Další příklady prvních zpráv

Zde najdete další screenshoty prvních zpráv ze seznamky Badoo a Tinder.