Proč text game

Účel text game

Text game vznikla, protože většina mužů má potíže kvalitně prezentovat svůj charakter pomocí textu opačnému pohlaví. Prostě řečeno, neumí si psát s ženami.

Se stoupajícím trendem seznamování online, roste i počet těchto mužů. Bylo by určitě naivní si myslet, že online seznamky v blízké době ztratí na své oblibě. To byl impuls začít pracovat na ucelených text game technikách, které jsou na stránkách prezentovány. Nenechte se zmást tím, že základní popis otvíráku, přechodu a zavíráku je strohý. Text game techniky jsou propracované do značné hloubky.

Pochopitelně nemá cenu zacházet ve výkladu moc hluboko, když většina mužů nezná ani naprostý základ. Ke všemu se postupně dostane.

Já měl úplně stejný problém jako všichni ostatní. Přestože s pickupem jsem měl v té době již letité zkušenosti, na internetu jsem to prostě nedával.

(Jakékoli otázky či nejasnosti rád zodpovím v uzavřeném kruhu hráčů.)

Smyslný nesmysl

Jo a abych nezapomněl … Občas slýchávám jeden dost naivní názor. Uvedu to tedy na pravou míru. Vinit text game hráče z toho, že tě tvoje holka podvádí, je nesmysl. Má to hned několik důvodů. Rozdělil jsem je do dvou skupin.

1. Opravdoví hráči vztahy neničí. 

  • Nemají to zapotřebí, proto že ví, že je vždy dost volných holek. 
  • Hráči jsou si vědomi toho, že z dlouhodobého hlediska je to hloupá taktika. 
  • To by byl přece nesmysl, dělají to pouze slaboši! Účelem je vztahy budovat, ne ničit.
  • Pointa text game je hrát dobře a zároveň eticky. Ano, vědomosti dávají moc a velké vědomosti dávají velkou moc. Nicméně to, že máš v něčem větší moc než jiní, ještě neznamená, že ji musíš zneužívat.

Vždyť jak by to vypadalo, kdyby každý karatista, už při prvním náznaku hádky, rozdával okamžitě kopačky do hlavy … Opak je pravdou.

Poznámka: Pokud bude zjištěno, že někdo z hráčů zneužívá tyto techniky, bude ostatními veřejně zesměšněn a s okamžitou platností navždy vyloučen. 

2. Opravdová láska hory přenáší

Dostáváme se k dalšímu důvodů. Tady bude vysvětlení velice krátké.

  • Milující ženy nikdy neopouštějí, ani nepodvádějí své muže.

Chceš se stát hráčem? Registruj se zde.