Příručka Profil

Jak vytvořit perfektní online profil

O tom, jaký úspěch u žen budete na seznamkách mít rozhodne z velké části váš profil. Je dobré vědět, čeho se na profilu určitě vyvarovat a čeho je dobré se držet.

Příručka Profil

Zajímalo vás někdy jak si vytvořit atraktivní online profil?

Výborně, v tom případě vás potěším! Příručka TG Profil názorně ukazuje jak mít úspěch na online seznamkách, přestože jste do teď pří seznamování na internetu úspěšní nebyli.

V příručce TG Profil najdete přesný návod, jak si nastavit profil tak, aby přitahoval hojnost krásných žen.

Na seznamkách platí, že 20% mužů získá pozornost 80% krásných žen. Ostatní muži se musí spokojit se zbytkem.

Před tím, než jsme se začali zajímat o online seznamování nás všechny brzdily následující nepříjemnosti:

  • Málo shod a není komu psát
  • Shody se ženami, které nejsou velmi atraktivní
  • Žena neodepíše ani na první zprávu
  • Pří pozvání na rande vytáhne výmluvu

Jakmile uvidíte jak si správně nastavit online profil, nebudete věřit tomu, jak je to jednoduché!

Zjistíte, jak si správně nastavit filtr profilu, co napsat do popisu, jak efektivně vyplnit povolání a další vychytávky. Vše je doplněno pěti profily, kterými se můžete snadno inspirovat a kombinovat z nich to nejlepší, co se vám hodí.

Získáte perfektní představu o tom, jaké profily fungují, jaké nefungují a jaké jsou ty nejčastější chyby, které dělá většina mužů na profilech naprosto nevědomě.

Příručka TG Profil obsahuje kompletní návod jak vytvořit atraktivní profil, který zaujme každou ženu. Na příkladech přesně uvidíte, jaké fotky fungují perfektně, v jakém pořadí a jak si fotky vyfotit. Zjistíte, jaký popisek donutí většinu krásných žen svajpnout doprava.

Tato příručka vás obeznámí se vším, co potřebujete vědět o profilech na Badoo a Tinderu. Zároveň vám pomůže s nastavením vašeho profilu, tak aby se odlišoval od ostatních, zajímalo se o vás více žen a dostávali jste více lajků.