Otázky pro holky na online seznamkách

Častou otázkou mužů při online balení bývá, jaké jsou nejlepší otázky pro holky na online seznamkách. V tomto článku se pokusím nastínit, jaké otázky jsou pro holky na online seznamce vhodné a jaké tak vhodné nejsou.

Nejlepší otázky pro holku na online seznamce

Takže, jaké jsou to ty nejlepší otázky pro holky online? Co mám správně psát holce na internetové seznamce? Jaké otázky jsou při online balení pro holky zaručeno vstupenkou do jejího srdce?

Záleží na čase! Typ otázek se řídí podle toho, v jaké fázi konverzace s holkou na seznamce se zrovna nacházíte.
Otázky pro holky, co budou skvěle fungovat ve fázi oslovování (otvírák). nemusí vůbec dobře fungovat ve fázi, kdy s holkou vytváříte komfort (2.fáze).

Otázky pro holky v 1. fázi balení (otvírák)

V začátcích online balení by otázky pro holky neměly být extra osobního charakteru. Můžete například použít otázku: “Kdybys mohla létat, létala bys strašně pomalu nebo pozpátku?”, to je jedna z otázek, které bych na ulici při balení holek nepoužil. Při balení holek online však většinou úspěšně zaujmou. Mějte však na paměti, že vaší úspěšnost otvírání s podobně šíleným otvírákem velmi ovlivní osobní nastavení vašeho online profilu

V první fázi balení nejsou pro holky vhodné otázky příliš na tělo. Osobní otázky pro holky na online seznamkách v této fázi nejsou vhodné. Nemají totiž velkou váhu. Je jasné, že pokud někoho neznáte, nezajímá vás, jak se má.

Je tedy zřejmé, že jsou osloveny pouze pro jejich vzhled a momentální nedostatek. Při tomto nastavení není moudré se hned vrhnout na otázky pro holky směřované na rande! Působí to dojmem, jakože holku chcete pouze dostat do postele. Ať už to pravda je nebo není, je zbytečné působit tímto dojmem.

Otázky pro holky typu ”ty máš kluka?”, “jak ses dnes měla?”, “jak se máš?” a podobné nemají úplně na začátku konverzace žádný smysl. V této fázi, při otvírání konverzace, tyto otázky působí dojmem, že jediné o co tu jde, je dostat se holce do kalhotek.

Jaké otázky pro holky používat na začátku konverzace

Na začátku konverzace nejlépe fungují otázky vtipné nebo se neptat vůbec nic! Co myslím tím neptat se vůbec nic? Když si projdete ukázky mých otvíráků, mnoho z nich nejsou otázky. Pouze v otvíráku konstatuji něco, čeho jsem si na holce díky jejímu profilu všiml.

V příkladech zpráv uvidíte, jak holky na zprávu reagovaly. Můžete se tak snadno připravit na pokračování vaší konverzace. Velice často se totiž odpovědi typově podobný žen opakují.

Otázky pro holky v 2. fázi balení (přechod)

Jaké jsou nejvhodnější otázky pro holky v pozdějších fázích online balení? V pozdějších fázích online balení holek ujeté a bláznivé otázky začínají ztrácet smysl.

Otázky pro holky je nutné přizpůsobit účelu každé fáze online balení. V přechodové fázi jde o to holku zaujmout, vzbudit v ní zájem a následně ukázat náš zájem o ni. Právě proto je moudré po prvních pár otočkách ustoupit od divokých otázek. Teď je nejlepší přejít k otázkám klasickým.

V přechodové fázi jsou nejlepší otázky pro holky například “chodíš ještě do školy?, “ty máš psa?” a tak dále. Prostě se ptejte holek na to, co vás právě napadne a co vás zajímá. Zkrátka se holek ptejte úplně obyčejné otázky.

Jaké otázky pro holky nefungují v první zprávě

Přechod, neboli 2. fáze online balení, je tu mimo jiné na to, abychom získali o holce nějakou informaci, kterou na ní můžeme polichotit. Jde tu o to se o ní dozvědět něco zajímavého a skrze to jí později prokážeme svou náklonnost. Všichni dobře víme, že nelze pouze napsat “máš fakt pěkný zadek, dáme drink?”

Potřebujeme z ní dostat nějakou informaci, kterou můžeme obrátit v kompliment, proto je lepší se zeptat například “ty hraješ na kytaru?”, než se ptát jestli chce létat pozadu. V této fázi by ji bláznivá otázka spíš znejistěla o stavu našeho duševního zdraví. Co je ještě větší problém, nedostali bychom z konverzace potřebné informace.

Otázky pro holky v 3. fázi seznamování (zavírák)

Potřebujeme z ní dostat nějakou informaci, kterou můžeme obrátit v kompliment, proto je lepší se zeptat například “ty hraješ na kytaru?”, než se ptát jestli chce létat pozadu. V této fázi by ji bláznivá otázka spíš znejistěla o stavu našeho duševního zdraví. Co je ještě větší problém, nedostali bychom z konverzace potřebné informace.

Příklady screenshotů k nahlédnutí

Je až s podivem, že i v dnešní době stále existují “guru” online balení, kteří screenshoty svých konverzací k nahlédnutí neposkytují. Skoro by to v někom mohlo vyvolávat dojem, že nejsou ke svým příznivcům zcela upřímní v otázce stupně svých skutečných dovedností v balení holek online.

Na online seznamce je potřeba zapojit jiné otázky pro holky, než při balení holek na ulici.

Při balení holek na ulici se můžeme například zeptat na čas a tím otevřít konverzaci. Není to možná nejoriginálnější způsob, jak začít konverzaci s holkou, ale funguje to vždy.

Otázky pro holky na ulici použité jako konverzační otvíráky, nemají pro následující interakci zdaleka takový význam. Většina si první otázku ani nepamatuje. Jde pouze a jen o to upoutat její pozornost.

Na ulici můžete jen jejím směrem zvýšeným hlasem pronést: ”Tohle není můj sendvič!”

Klidně po holce můžete hodit hranolku z MacDonaldu. Hotovo! Do vteřiny máte její pozornost. Je to velice snadné.

Balení holek na ulici je v tomto směru jednoduché. Na online seznamce je to však jiné. Kdybych použil ve zprávě stejný otvírák jako na ulici, v mnoha případech, bude mít zpráva daleko menší účinek, nebo se zpráva zcela mine účinkem.

Samozřejmě, naopak to platí taky. Otázky pro holky, které skvěle otevírají konverzace na online seznamce, bych při balení holek na ulici rozhodně jako otázky pro holky nepoužil.

Text game je jiná hra, chce to jiné otáky než při balení holek na ulici

Při balení holek na ulici se můžeme například zeptat na čas a tím otevřít konverzaci. Není to možná nejlepší a nejoriginálnější způsob jak začít konverzaci se ženou, ale funguje to. Při oslovení holky na ulici otvírák nemá velký význam. Většina holek si vaší první větu ani nepamatuje. Jde jenom o to upoutat její pozornost.

Na ulici úplně stačí zařvat jejím směrem ”tohle není můj sendvič” nebo po ní hodit hranolku a do vteřiny máte její pozornost. Hotovo!

Balení holek na ulici je v tomto směru velice jednoduché. Na online seznamkách je to však jiný sport. Kdybych použil stejný otvírák jako na ulici, v mnoha případech, bude mít daleko menší účinek, nebo nebude mít dokoncene účinek žádný.

Naopak to samozřejmě platí taky. Mnoho z otázek pro holky, které kvalitně otevírají konverzaci na online seznamce, bych při balení holek na ulici rozhodně nepoužil.