Ostatní

Chcete být milionářem?

Tak to jste tu špatně …  Omlouváme se, nás zajímá jenom text game. Tady je první kvíz.

Varování | Režim retardace (bez legrace) – ZAPNUTO

K3 » Kvíz Kurta Koblihy

Komerční král kompozičně komické konverzace, konstruktivní kazatel a krutý kníže Klitonošských Končin, Kurt Kobliha komentuje kladně kritickou kontrakci a kajícnost kyberbaličské komunity, která komplikuje kdekomu každou kýženou kopulaci.

Konečně! Klíčový kantor kompiluje kvízy. Kritizující koumáky kruší klam konvencí. Klan konverzačních kung-fu klaunů končí kauzu, kámaráde! Kralující kmotr konverzace kmánsky krmí kontroverzní kvalifikací každěho kolemjdoucího.

„Kecá kretén, krajní kravina! Kopírák! Kopec klasických koketních klišé.“ Klející kibicové kývají krkolomně krky. Kvočimír Kykyrykýn, kurážný kapitán klubu kvočičáků, každodenně klidní křehké kolegy.

„Klidně kupte klepač, kamarádi!“, komentuje Kurt Kobliha. „Každopádně, kupříkladu kvóty klinicky koktajících kazišuků klesnou“, krátce kvituje kvazi-rebel krčmářovi Klementovi.

Kobliha kuje konkrétní korekce kypré kauzální kontraindikační korespondence. „Kulantní krok kupředu, Kobliho“, komplimentuje krčmáč kavalírsky.

Koneckonců, ke kochání kápnul kompletní kolekce klasicky kosmických kyberkeců ke klofnutí kulantní kosti. Kývni ke koalici, koukni kolem, kypři kolektivní klitočet …

Ko ko ko konec, Kokožka!

Hry

Proč? Všichní to moc dobře ví, kdo si hraje, nezlobí!

Připravil jsem pár her pro ty, co si potřebují zkrátit dlouhou chvíli při čekání na odpověď od své vysněné samičky.

Stále neodepsala? Máš neustálé nutkání jít každých 5 minut kontrolovat zprávy? To je normální. Jsou víceméně dvě reálné možnosti. První je jít na nějakou online seznamku a pokecat s jinou holkou. Jen tak, nezávazně.

Proč jít na online seznamku a psát si s holkou jen tak nezávazně? No, právě proto … Zkus to a uvidíš. Dynamika psaní bude jiná, když po ní nic nechceš. To, že jsi se přišel jen na chvíli zabavit, se skoro určitě pozitivně podepíše na tvých zprávách.

Není nálada na žerty s jinou ženou? V pohodě, mám řešení pro hráče v podobné situaci. Zabavte se osmisměrkou!

Osmisměrka

Nedá se ti ani přemýšlet, jak jí máš plnou hlavu? Chápu, stává se! To osmisměrka nevyřeší, to je jasný. Hmm …

HA! Vyřeší to pexeso!

Pexeso

(No, možná ne, ale dokud to nezkusíš, nevíš …)

3x klikneš, pár krát klepneš

Třikrát klikni, párkrát klepni a jako zázrakem se tu objeví přesně to téma, které tě nejvíc zajímá. Nejsou to Čáry? Nebo Kouzla? Či Magie? Ne, dotazník.