Neuvěřitelné, 98% mužů neví jak sbalit holku!

Kolik je opravdových svůdníků?

Odhadem pouze okolo 2 – 3% mužů má vážně zmáknuté svádění žen. Je řeč o těch, kteří májí opravdu jasno v otázce jak sbalit holku. Tuto velmi malou skupinu si můžeme rozdělit na dvě části.

1. Výjimky

Tuto část tvoří muži, kteří jsou extrémně talentovaní a dokáží se skvěle orientovat v sociálním prostředí.

Ve většině případů tento talent pramení z excesivní sociální aktivity v útlém věku. Tyto případy jsou vzácné. Muži spadající do této skupiny o balení holek vůbec nepřemýšlí.

2. Hráči

Druh část mužů, kteří nemají problém při balení holek jsou ti, kteří se o toto téma zajímají a poctivě se to naučili.

Ano, nemáš halucinace, jak sbalit jakoukoliv holku se dá s trochou snahy naučit. Vím to stoprocentně! Jak to vím? Protože do této skupiny mužů patřím právě já, ale o tom ti budu vyprávět jindy.

Ostatní muži

Zbylých 98% mužů nemá vůbec ponětí, co dělá, když přijde na to, jak sbalit holku a nahrát si body.

Jasně, někdy se každému podaří sbalit holku, protože žen a mužů je v poměru zhruba stejně, takže si holky z něčeho zkrátka vybrat musí. Přeci jenom potřebují někoho, kdo jim bude masírovat záda a tahat tašky po nákupním centru.

Muže, kteří neumí sbalit holku, si opět můžeme rozdělit do dvou skupin.

1. Nadějní

Skupina, která má naději. Jsou to ti muži, kteří jsou si vědomi svých nedostatků v oblasti svádění žen a tak mohou něco dělat.

2. Beznadějní

V této nešťastné kategorii jsou muži, kteří netuší, že netuší.

Oficiálně je druhá skupina velice malá, protože většině těchto mužů jejich ješitnost nedovolí přiznat tento problém. Skrývají tuto skutečnost nejbližšímu okolí a v nejhorších případech nepřiznají ani sobě samým, že je čas na změnu. V reále je skupina mužů větší. A to zatraceně o moc větší.

Proč se nikdy nenaučí jak sbalit holku?

Muži, kteří pod nátlakem svého ega nedokáží přiznat, že prostě netuší nic o balení holek, si často racionalizují svojí realitu. Je to zkrátka proto, aby se necítili hloupě.

Velice často si tento nedostatek kompenzují šovinistickou poznámkou a zoufale vyvažují svojí sociální hodnotu namachrovaný řečmi a nepravdami.

Tito muži se dost často prozradí ofenzivními narážkami, když slyší o úspěchu jiných mužů. Soudí totiž všechny ostatní muže podle jeho subjektivního rámce reality. Tato přirozená reakce je spoušťena jejich vnitřním nastavením.

V zásadě jsou 3 důvody, které můžou někoho vést k negativitě. Jsou to strach, závist a nevědomost. Pokud má člověk z něčeho strach, má tendenci se tomu bránit. Nejdříve se snaží vyhnout se svému strachu.

V druhé fázi před tím utíká. Třetí fáze je, když ze zoufalství kope kolem sebe, jelikož se cítí zatlačen do rohu. Nevědomost spouští v lidech také nepříjemné emoce a často vyvolává zmíněný strach.

Další často spouštěnou emocí je závist, jež je taky úzce spojená s nevědomostí. Vyjadřuje to nízkou sebedůvěru v danném směru. Závist je vlastně domněnka, kdy jedinec chronicky nevěří ve své schopnosti s potenciál. V důsledku toho nevěří, že je pro něho možné docílit stejné úrovně vytoužené dovednosti.

Závistivý lidé jsou přesvědčeni, že byli nějak znevýhodněni, aniž by se k tomu přičinili vlastní vinou. Žijí v naivním přesvědčení, že se nemohou dostat na požadovanou úroveň, kvůli svým osudovým kartám (genetickým predispozicím).

Mimo jiné, závistí si zbytečně blokují mentální prostor negativními emocemi. Tím samy sebe depkují. Myšlení a tělo jsou totiž psychosomaticky propojeny (psyché = duše, soma = tělo). Takže v konečném důsledku, jen neefektivně plýtváš svým časem a energií na to, aby si nasral sám sebe.

Tuto energii a čas věnuj do věcí, které chceš ve svém životě zlepšit.

To, že ti někdo řekne, jaké přesně použil Mozart noty ve svých skladbách a dá ti notový zápisy, s tebe ještě geniálního skladatele neudělá. Musíš vložit trochu energie, pokud chceš něco umět na vyšší úrovni, nebo být nejlepší. To platí naprosto ve všem.

Takový jedinec si je dobře vědom faktu, že je sám v této oblasti neschopný. Nedokáže, bez pomoci všech svatých a litru vodky, vymyslet jak sbalit holku. Usuzuje tak podle sebe, že nikdo o balení holek nic neví.

Myslí si, že každý u žen úspěšný muž má pouze štěstí nebo lže, stejně jako dotyčný. Jestli sis toho nikdy nevšiml, tak se porozhlédni při příští příležitosti. Muži, kteří mají skutečný nepřetržitý úspěch u žen, to nikomu nemusí cpát. Není to pro ně nic, o čem by nadmíru přemítali.

Zamysli se nad tím sám. S plným břichem nebudeš přece nonstop blábolit o jídle. Jenom pořádně vyhladovělí lidé mají neustále na mysli kus žvance a somrují drobky, kde se dá.

Muži s tímto typem myšlením se dobrovolně uvězňují v začarovaném kruhu. Jejich přesvědčení je právě jednou ze zásadních věcí, která jim brání v úspěchu při balení holek. Takto nastavené myšlení je nejlepší prevence toho se postupně vypracovat na hráče, který dokáže skoro vždy najít cestu, jak sbalit holku, s jistotou elitního odstřelovače.

V případě, že jsou příslušníci balící Hvězdné Pěchoty při neúspěchu přichyceni okolím, svedou neúspěch na ženu nebo okolnosti.

Často se to například kondenzuje do vět jako jsou: „Sem už neměl čas, mi jel bus, vole …“, „No, to asi měla krámy nebo co …“, „Pche … Takovou frigidu jsem ještě neviděl!“, „Ta kráva vůbec neví, co chce!“ nebo prostě strohé a výstižné ”Trapka jedna blbá!„ Toto je obvyklá sociální maska používaná muži s malým sebevědomí.

Pravda, svatá pravda, amen

Něco ti prozradím, takové malé tajemství. Jestli ta holka nebyla jeptiška, to poznáš tak, že vypadala jako tučňák s křížem na krku vcházející do kostela, tak je realita trochu jiná. Tahle údajně frigidní trapka měla, má a bude mít s někým sex i vztah.

Ona vůbec neodmítla tvého zakomplexovaného kámoše, odmítla jeho přístup k ní. Odradil ji ten bizardně komický výstup, jež předvedl tento ztroskotanec v naději rychlého pichu.

Není pochyb o tom, že kdyby ten samý večer za ní přišel méně vizuálně atraktivní muž, který jí potěší, rozesměje a vzbudí v ní zvědavost, bude mít daleko větší úspěch. Možná spolu dokonce posnídají.

Nešla by s ním domů kvůli pár vtípkům, šla s ním domů, protože prokázal lepší kvality než ten rakeťák, který pohořel. Ten úspěšný vykřesal jiskru přitažlivosti a tím si ji získal.

Zmiňovaný neúspěšný muž z příkladu, říkejme mu třeba Erik Cimám, toho nikdy schopný nebude. Důvod je velice jednoduchý. Erik si nikdy totiž nepřizná (nebo to vážně neví), že absolutně neumí balit holky a naivně věří, že je převtělením intrikána Casanovy.

To je jako ty týpci v Superstar, kteří jsou přesvědčeni, že umí zpívat jako Karel Gott, ale přitom by mohli zpívat maximálně v punkový kapele Rezavý Panty.