Jak zvýšit zajem

Jak zvýšit zajem post thumbnail image

Popis screenshotů

V plánu bylo vybudovat zájem a pak pozvat ven nebo kafe, ale působí to na mě nudné a bez jejího zájmu

Reakce

Player 1

Super rozjezd, jenom bych vynechal to, že vypadá mile. Není to nic proti ničemu, jen ta holka s profilovky vypadala fakt hezká a u těch bych se soustředil většinou na charakterové vlastnosti. Komplimenty směrem na krásu dostávají pořád, i ty nenápadný 🙂 

Lichotky tím směrem používám, když vidím, že jsi ta holka moc nevěří.

Tam se musíš snažit něco chytit a vtipně to směřovat na ní. Něco jako kdyby jsi popichoval svojí ségru tak, aby ji to naštvalo, ale ne zas moc. Můžeš taky zkusit nějakou hrou vybudit zvědavost či lehce erotický podtext. Když zůstaneš dlouho neutrální po pár otočkách ji to omrzí.

Myšlenka je super! Trochu nešťastně vyjádřená. Snaž se v psaní nepoužívat záporná slova. (Lež, peklo, krátký, naštvaná)

Nepoužívej zaběhnutý obraty, pokud nejsou v tvůj prospěch. (např. Jůlie! Ach Jůlie! Bla bla” je O.K.)

Ta konverzace je vcelku dobrá. Jen tam nevidím žádný pokus dostat tu konverzaci na vyšší level.

Pěkně si otevřel konverzaci, dostal ses do ležérní části konverzace. (2. fáze) Perfekt! Tam vidíš, že si s tebou chce psát. Řekla ti osobě hodně osobních věcí. Tím ti vlastně říkám, že se jí líbíš.

Když máš tenhle indikátor, nějakou vlastnost, kterou ti prozradila použiješ, aby jsi ukázal, že se líbí ona tobě.

Pak je 3. fáze, v tý se snažíš nějak chytře vyprovokovat rande. Ono to ani nemusí být tak chytrý, můžeš ji rovnou pozvat. Tady však opět platí, že čím lepší bude zavírák, tím To že přijme a více si usnadníš první setkání.

Když např. navrhneš nějakou hru, tak je sranda si o tom psát a zároveň začnete tu hru hrát na od prvního momentu vašeho rande.

Můžeš se inspirovat nějakou z mých konverzací. Všimni si, že hodně z nich je dost ujetých, ty holky to prostě baví. Můžeš si hrát na inspektora na Badoo, prodavače důchodového připojištění. Čím větší píčovina, tím více to ty holky baví. 😀


Poznámka: Brácho, prosím tě, příště větší kvalitu screenshotů, já jsem měl co dělat to přečíst. Je daleko snažší udělat snímek obrazovky přes telefon. Každý telefon to má trochu jinak, ale většinou jsou to dvě tlačítka zmáčknuté najednou. (např. středový + hlasitost). 240px x 320px se fakt špatně čte.

Get involved!

Comments

No comments yet

Related Post

Jak dálJak dál

Zdar,potřeboval bych trochu nasměrovat jak dál.nejsem si úplně jistý na čem jsem.není to úplně celý,ještě proběhly nějaký otočky predtim,zdálo se že se dobře baví,ale nevím jestli jsem to v závěru