Jak znovu začít konverzaci s ženou online (recyklace)

Balení Holek Online

Jak znovu začít konverzaci s ženou online (recyklace)

Chceš být cool, začni recyklovat

Text Game je cool a proto jsme recyklaci do svého pracovního postupu zahrnuli také.

Recyklace říkáme tomu, vezmeme-li starý kontakty, kde proběhla konverzace, ale nedošla do zdárného konce. Někdy se stane že konverzace vyšumí, aniž by hráč ve své text game udělal velkou chybu. Buď moc dlouho otálel s pozváním na rande nebo moc spěchal. To jsou nejčastější důvody které vedou konverzaci do ztracena. Ženy velice rychle promíjejí. 

Od holky **je vždy lehčí dostat odpuštění, než povolení**. Jen tato informace vás posune hodně dopředu. Je daleko lepší zkusit holku políbit a neuspět, než to nezkusit vůbec. 

Žádná holka v historii nebyla nikdy dlouho kyselá kvůli tomu, že jí chtěl někdo dát pusu. Daleko víc by každou ženu podráždilo, kdyby jí nikdo pusu dát nechtěl!

*Lidský mozek dokáže v paměti udržet věci živě pouze 3 měsíce dozadu a tři měsíce dopředu*. Vše co si pamatujete delší dobu, než tři měsíce je pouze subjektivně zkreslená domněnka (vzpomínka).

Jak fungují vzpomínky

Například já si dodnes živě pamatuji, že když mi bylo asi 5 let otevřený oknem nedopatřením uletěla má Andulka. Asi vím co si teď myslíte …  Srdcervoucí! Přesně! Nějak se jí podařilo otevřít dvířka, možná byly pootevřené, FRNK, přímo mě před očima. Je tam jeden problém, nikdy se to nestalo. Tento příběh mi pověděli rodiče. Andulka chcípla. Můj dětský mozek si z příběhu udělal vzpomínku.

Zdlouhavé, ač poučné. A teď nemám na mysli básničku o Princi Gaylordů. Těm se budeme smát o něco později. Teď mám na mysli to, že můžete připálit konverzaci, ale po 3 měsících a už je to jedno. Nepamatuješ si vlastně co se stalo, jen to, že jste neměli rande. Žena ví, že to asi nebyl žádný oheň, proto jste neměli to rande, ale už se nezlobí.

Jestliže například chcete zpět svou ex jediné, co opravdu musíte udělat, je se jí 3 měsíce neozývat. Po 3 měsících ji můžete znova oslovit. Je důležité, aby nebyl v tu dobu mezi vámi žádný kontakt.

Určitě se vám stalo, že jste po nějakém čase potkali svou ex-přítelkyni. Najednou byla zase dost sexy, né?. Přitom, když byla doma, tak eh hmm…

Kdy začít recyklovat

Když oslovíte ženu po této a delšé době, budete překvapeni, jak jednoduché je otevřít konverzaci. Můžu holku nasrat sebe víc, stáhnout se, dělat si svý věci 3 měsíce a pak tam přifrčím jako family frost se zmrzlinou, s houkačkou a na veselo.

Ta holka už nemůže být naštvaná. Není to možné. Právě proto občas člověk udělá tu samou chybu dvakrát, třikrát, … Přestane to bolet a hup na špek! Holka si bude pamatovat, že jste se nějak nepohodly, nebude vědět proč. Kdyby věděla proč, je jí to šumafuk. 

Vybavte si situaci, kdy jste se s někým strašně nepohodli. Víte, že se na něj zlobíte. Jen si nemůžete vzpomenout, proč se zlobíte. Tak se na to po nějakém čase vybodnete, “to je jedno”, Řekněte si v duchu. ”Stejně už si ani nepamatuji, čím mě vytáčí.”

Ženy odpouštějí rychleji, než my

Ženy dokážou odpouštět lépe, než muži. Jsou tak nastavené. Zrovna tak jsou nastavené, že nás mají neustále srát. Tedy odborně se tomu říká jinak. Pointa je jasnější takto.

Ženy neustále muže testují

Musí prudit? Je to nutnost, kterou žena opravdu musí. Je to jejich způsob jak prověřit charakter muže a ujištuje se, že jen nehraje “machýrka”. Testuje jeho rámec. Jak se lidově říká, “čekne, jestli není marnej jako Princ”. Musí se ujistit, že je to ten pravý muž, který jí dokáže ochránit a zabavit.

Pokud zjistí, že je jeho rámec slabý a není si jistý sám sebou, začne žena hledat náhradu, která jí potřebný pocit bezpečí poskytne. 

Pokud muž, s kterým je nenaplňuje tuto potřebu, najde si náhradu. Podvědomě to pro ni namená, že s dětmi (mláďaty) nedokáže přežít. Je to ukazatel, že s takovým mužem nemá velkou pravděpodobnost prožít kvalitní budoucnosti.

Pro koho se žena rozhodne

Nerozhodne! Žena nerozhoduje o tom, koho chce a po kom touží. O tom rozhodne její mozek. Ona se to dozví až později. Mozek ženy podvědomě vyhodnotí naší reprodukční hodnotu během jedné vteřiny.

Pokud jedinec nemá kvalitní geneticky kód, není ho třeba předat dál. Mozek ženě předá informaci “ten divnej a prej si říká Princ”. V případě, že muž ženu dokáže zaujmout vyhodnotí to jako “hot hot hot” a spustí program “toho chci”. Potom uslyšíte jen:

Kláro, kdo je ten kluk? Znáš ho?

To je šišlavej Princ.

Nééé debílek Šprinc, Kláro! Tamhle! 

Ríša, jooo…? Líbí se ti, viď? 

Néé, nelíbí, seš blbá! Máš na něj číslo?

Zprávy pro recyklaci

Konkrétní zprávy námá smysl radit, pokud chcete univerzální zprávu hoďte jí otvírák.  Nějaký který k dané situaci nepůsobí dementně. Nebo naopak nějaký Otvírák který působí velmi dementně, záleží na tom jakou chcete reakci. 

Jak vybrat zprávy pro recyklaci

Když pošlu “Ahoj ty jsi zase online?”,  moc jsem nezazářil, ale nebudu mít práci s vybalancováním. Jenže to vlažný, takže riskuju to, že nebudu mít ani práci s odepisováním. Pokud pošlu “Žeru hovna…” (Ne, teď opravdu nemyslím Prince, nesmíte mi zase křivdit 😂) nebo “Vypadáš jako hovínko. Já mám hovínka rád”, počítejte s tím, že budete mít dost práce při balancování. Proč by něco podobného někdo psal a přidělávat si práci. Protože narozdíl od Prince ví, co dělá!

Touto zprávou vyvolám daleko silnější emoční reakci. To je přesně to, o co se při balemí holek snažíme. Můžete si však dovolit poslat pouze to, co dokážete vybalancovat.

Balancování zpráv konverzace

Když jí někdo napíše zprávu “Ty jsi paradoxně ortodoxní toxin”, ona odpoví “Ty jsi debil” můžete přerámcovat, “Jen když se mračíš …” Já dokážu vybalancovat velmi prekérní situace, do kterých se efektivní, ale zároveň extrémní zprávami dostávám. Ne vždy, jsem to uměl. Balancování zpráv není tak složité, má jeden hlavní předpoklad.. Předpokladem je, že víte, co je to balancování. 

Nikdy se mě na to nikdo neptal a udivilo by mě, kdyby to všem bylo naprosto jasné. Protože kdyby všichni věděli, co je balancování začli by ho používat. V konverzacích při text game musíte balancer pokud si domluvíte rande bez bilancování jsou dvě možnosti.

  1. Byla to náhoda jako svině.
  2. Dělali jste to, aniž byste o tom věděli.

Já osobně bych volil použít něco z naší předchozí konverzace. Pravděpodobně si to nebude pamatovat, ale jako odraz je to dobrá volba. Dobrým pravidlem je, pokud si lámu hlavu nad zprávou déle než 2 min., beru něco z konverzace, pláci plác palcem o sklo a už jen vidím, jak se mi na displeji zobrazilo “odesláno”. Přemýšlet o tom dalších 20 min. by byla ztráta času.

Proč je recyklace účinná

Lidský mozek není moc dobrý v projektování času. Je nepřesný a vymyšlí si. Říká se tomu kognitivní racionalizace. 

Mozek nerad dělá nesmysly. Když mu nějaká situace nedává smysl vymyslí si něco, co tomu ten smysl dá. Toto budeme postupně v text game využívat velmi často. 

Například pokud je člověk v hypnóze, může mu terapeut zasadit myšlenky, představy a příběhy, které lze přeměnit na falešně vzpomínky. Po probuzení má subjekt poci, že se jedná o vlasní vzpomínku.

V dnešní době je dokonce možné připojit elektrody k hlavě a ovládat pomocí impulzů jeho rozhodování. Je jen otázkou času, kdy dokážeme mozek ovládat pomocí externího zařízení.

Dnes už, jen ve velmi primitivní formě, dokážeme promítat lidské sny. Ano, čtete správně! Opravdu si člověk může nahrát sen a ráno si ho přehrát. Není to źádné HD video, není tam vlastně skoro nic vidět, ale o to nejde. Jde o to, že víme, jak tyto data získat a zpracovat.

Troufnu si říct že v dalším století, pokud nebudeme ještě dál. Píchnu si do ucha SD kartu a ráno se mrknu v HDčku na svý sny. Fascinující! Nebo ne? Pro mě jo. S tím přijde i spoustu starostí. Co až bude virtuální realita stejná jako realita? Hmm… 

Jen jedinou věc víme na 100% a můžeme si tím být zcela jistý. Prince pořád nebude umět balit holky ani virtuálně, ani na ulici. Vůbec si neškrtne, koukne na mě uplakanýma psíma očíma naplněnými bezmocí a zoufalstvím, z lítosti mu dám bonbón, tiše zakňučí do šera útulku pro zmrdy. Chci poct, podám mu sirky. Vše mu několikrát pomalu ukážu a opakovaně jednoduše vysvětlím, jak se to správně dělá a teď už si konečně… Stejně neškrtne, LOL! 

Get involved!

Comments

No comments yet