Jak sbalit maminku (26) na Tinderu – rozbor

Otvírák

Protože dotyčná nemá nic v popisu, tak volím klasický otvírák na tiché holky.

Otvírák úspěšně začal konverzaci. Ona píše, že má na profilu více informací, ale kromě fotek a propojení s Instagramem neměla v profilu vůbec nic …

Přechod

Vtipně navazuje na úspěšný otvírák. Kvůli její odpovědi a protože tuším, že má dítě (podle fotek z Instagramu), předpokládám, že žádné úlety nehledá.

Zvolil jsem tedy taktiku VLK (vtip -> ležérnost -> konfrontace).

Vypadá to, že jí to pobavilo. Díky odpovědi můžu přijít na druhou fázi přechodu. Teď přestanu žertovat a zvážním konverzaci.

Vidím, že má zájem si povídat a tak si můžu dovolit obecnou (ležérní) otázku.

Tady mi naznačuje, že dítě na fotkách je opravdu její syn. Na to konto zase já naznačuji, že jsem to tak trochu tušil.

Teď mě ujišťuje, že je to opravdu její syn. Proto v další zprávě píšu, že mě to nepřekvapilo a už s vědomím této skutečnosti jsem jí psal. Zároveň využívám situace a přecházím do 3. fáze přechodu.

Z nic neříkající, ležérní, konverzace se snažím vytvořit nějakou zápletku (konflikt / konfrontaci). K tomuto účelu jsem použil nepřímý balancovaný kompliment.

Zavírák

Z její reakce lze vyčíst, že i teď jsou tam sympatie. Pokračuji tedy dále a vymýšlím záminku, proč bychom se měli setkat. Následně posílám jednoduchý zavírák.

rande

Bonus: pakovací technika

Ať už je důvodem cokoliv, někdy se prostě stane, že nemáš čas jít na rande hned druhý den.

Můžeš využít něco, čemu říkám “pakování”. Jde prostě o to, že si rande odložíš na pak. Tímto způsobem, když holka souhlasila se schůzkou, můžeš zapakovat rande na jeden až dva týdny.

Jde to i na delší čas, ale není to nejlepší nápad. Ze zkušenosti nedoporučuji rande odkládat na déle než jeden týden.

Tags: