Jak vytvořit online profil na balení holek

Balení Holek Online

Jak vytvořit online profil na balení holek

Proč se vyplatí vytvořit dobrý profil?

Je mnoho způsobů, jak udělat špatný online profil, ale daleko méně způsobů, jak ho udělat správně. Když se ti podaří napsat online profil správně, budeš výrazně vyčnívat z řad lovců srdcí na internetových seznamkách, ale i všude jinde.

Na těch nejlepších (největších) seznamkách je to nezbytnost, bez které nemáš šanci na pořádnou výhru, o jackpotu ani nemluvě.

Vytvořit dobrý profil ti zabere maximálně 10 minut.

Například při poledním pokládání kabelu má každý 10 minut. Pokud si nevypíšeš popis a nerozhodíš návnady, bude tě to později mrzet.

Pokud pozitivně vyčníváš z řady, máš o hodně více shod. Hlavně přichází více shod s ženami, které mají stejné zájmy jako ty. Zaznamenáš značné navýšení, protože profil bude působit zajímavý dojmem.

To je celá pointa dobrého profilu, vzbudit v ženě zájem. V nejlepším případě upoutáš pozornost těch žen, které mají stejné zájmy a koníčky.

Je lepší se naučit, co funguje, než psát pravdu

Nemyslím tím, že je dobré lhát, jen není nutné to brát tak vážně.

Vím, že není vždy jednoduché vymyslet, jak si profil originálně vyšperkovat. Na online seznamkách určitě potkáváš profily, které tě z nějakého důvodu zaujaly více, než ostatní. Je ale těžké říct, co z nich dělá výjimečné profily.

V tomto článku ukážu příklad profilu, kterým se můžeš inspirovat. Můžeš ho samozřejmě zkopírovat, tak jak je. Když to zkopíruje naprosto každý, pochopitelně to už nebude originální profil.

Co napsat jako povolání?

Většina žen se na tvém profilu podívá na tvé povolání, proto je dobré si tento údaj v popisu vyplnit. Vždy se ti nebude chtít tam napsat, co opravdu děláš. Možná nechceš prozrazovat zbytečně moc, protože jsi “Speciální agent s povolením zabíjet”.

Nemusíš prozrazovat vůbec nic. Vždy si můžeš pomoct nějakou vtipnou kravinou.

To ve většině případů upoutá jejich pozornost a často nabídne příležitost vtipně otevřít konverzaci. Podobné věci v popisu jí také dají možnost ti napsat první.

Typické povolání v profilech: umělec / student / manažer/ atd.

Povolání jsou to dobrý, ale nevyvolává to skoro žádnou zvědavost. Zkus si místo klasických věcí, které píše každý, vybrat něco z následujících 7 příkladů.

Příklady povolání do popisu

  1. špagetolog, původem z Makaronie
  2. profesionální hráč piškvorek
  3. ochutnávač hranolek v McDonaldu
  4. detektiv zaběhnutých mazlíčků
  5. České filharmonie – virtuóz na triangl
  6. vedoucí vesmírné mise „Život na Marsu“
  7. věštec – věštím z lentilek

Příklad popisu do profilu

Originální profil

Tento popis se dá dobře využít později v konverzaci. Má samozdřejmě i nevýhody. Není vhodný na úplné začátky, protože je těžší na balancování.

“Čau, jsem tu nový, spíš ze zvědavosti …

Kdo ví, třeba tu najdu úžasnou ženu, do které se zamiluji na první pohled a ona do mě. Vzplanutí vášní bude tak silné a dech beroucí, že ji už po pár týdnech požádám o ruku. Ona řekne ano! Usadíme se a založíme rodinu. Budeme mít 4 děti, 6 vnoučat a 11 pravnoučat. Ještě v 90-ti se budeme láskyplně u televize držet za ruce a dívat se na tu její oblíbenou kravinu na Primě. Možná, kdo ví …

Nebo taky ne, může se stát, že spolu jenom z nudy zajdeme do McDonaldu na hamburger. Přeskočí jiskra. Ona mi ho u stolu na tajňačku vyhoní, zatímco jí svůj Happy Meal. Potom půjdeme do baru, kde mě po pár drincích vyhecuje na rychlovku na záchodech … Možná, kdo ví … “

Profilová fotka

Doporučené minimum

Profilovým popisem si můžeš nahrát hodně bodů, ale po přitom nezapomínej na kvalitu svých profilových fotek. Co se týče počtu fotek, držel bych se mezi 3 – 12. Jedna fotka neříká skoro nic, druhá málokdy pomůže, proto tři fotky je ideální minimum.

Doporučené maximum

Přece jenom je to online seznamka a fotky jsou jediná možnost zjistit, jak vlastně vypadáš. Na druhou stranu mít na profilu 60 fotek, které už se budou opakovat, ti rozhodně nepomůže. Většina holek sbírkou tvých úžasných póz stejně listovat nebude. V případě že jo, tak asi nejspíš proto, aby se mohla s kamarádkami smát, jaký jsi pozér. Je moudré se prezentovat maximálně 10 – 12.

Jak na dobrou fotku do profilu

Možná jsi o tom nikdy takto nepřemýšlel, ale uvědom si, že i Brad Pitt se může tvářit a obléct tak, aby vypadal jako trouba.

Zrovna tak, pokud si Quasimodo zajde k holiči pro nový sestřih a oblečeč se do přepychového obleku od Armaniho, otočí se za ním leckterá 18-ti letá holka stejně, jako nejedna vyzrálá žena.

Máš-li mizerný profil, tvoje otvíráky můžou mít úroveň Shakespearovy nejlepší tvorby, ale bude těžké otevřít větší procento holek. V kontrastu s tím, máš-li luxusní profil, malé zaváhání v první zprávě ti většina holek shovívavě odpustí. Můžeš mít na profilu literární skvost, ale když máš profilovou fotku tragickou, nezachrání tě to.

Úroveň tvého profilu ovlivní i to, jakou budeš mít úspěšnost ve svých otvírákách. Každá žena po tom, co od tebe dostane zprávu a není si úplně jistá, se podívá na tvůj profil a podle toho se rozhodne. Potom, co o tobě zjistí více informací, buď odepíše a nebo neodepíše.

Pozor! Nebavíme se tu o tom, jak vypadáš! Bavíme se o tom, jak vypadáš na fotce. Nezáleží tady, jestli máš obličej kulatý, hranatý, trojúhelníkový nebo kosočtverec.

Bavíme se o tom, jestli se na fotce netváříš hloupě, nepůsobíš trapně nebo není fotka focená ze shora (opticky to zmenšuje a hlavně to působí submisivně).

V dnešní době není problém najít na Googlu profesionální focení za méně než 500,- Kč. Můžeš mrknout na slevomat a podobně, tam vždy něco je.

To je dobrá investice. Za pouze 399,- Kč může tvůj profil vynikat nad ostatními. To je až směšné, když se podíváš na ceny třeba Boostů na Tinderu. Nechat si nafotit kvalitní fotky je stokrát lepší řešení, než si kupovat nějaký extra funkce a další zbytečnosti. Nikdy na Badoo a Tindru nekupuj ty jejich Super-schopnosti a Boosty.

Pět boostů stojí 572,- Kč, takže focení tě výjde levněji a udělá o hodně víc práce na delší dobu.

5 x Boost / 114.42 = 572,- Kč

Když holky uvidi prázdnej popis a pár mizerných fotek, během 2-3 vteřin jsou pryč a můžeš mít třeba Super-Boost Chucka Norrise.

Profesionální fotky udělají obrovskou službu. Poslouží skvěle jak na seznamkách, tak i na sociálních sítích na dlouhou dobu. V neposlední řadě, nedělá to skoro nikdo a to tě odliší skoro bez práce od většiny uživatelů