Jak si na online seznamce vytvořit skvělý profil

Proč se vyplatí vytvořit dobrý online profil?

Je mnoho způsobů, jak udělat špatný online profil, ale daleko méně způsobů, jak ho udělat správně. Když se vám podaří vytvořit váš online profil správně, budete výrazně vyčnívat z řad lovců srdcí na internetových seznamkách, ale i všude jinde.

Na těch nejlepších (největších) seznamkách je to nezbytnost, bez které nemáte šanci na pořádnou výhru, o jackpotu ani nemluvě.

Vytvořit dobrý profil ti zabere maximálně 10 minut.

Například při poledním pokládání kabelu má každý 10 minut. Pokud si nevypíšete popis a nerozhodíte návnady, bude toho později litovat.

Pokud pozitivně vyčníváte z řady, máte o hodně více shod. Hlavně přichází více shod s ženami, které mají stejné zájmy jako vy. Zaznamenáte značné navýšení zájmu, protože váš profil bude působit zajímavý dojmem.

To je celá pointa dobrého profilu, vzbudit v ženě zájem. V nejlepším případě upoutáte pozornost těch žen, které mají stejné zájmy a koníčky.

Je lepší se naučit, co funguje, než psát pravdu

Nemyslím tím, že je dobré lhát, jen není nutné to brát tak vážně.

Vím, že není vždy jednoduché vymyslet, jak si profil originálně vyšperkovat. Na online seznamkách určitě potkáváte profily, které vás z nějakého důvodu zaujaly více, než ostatní. Je ale těžké říct, co z nich dělá výjimečné profily.

V tomto článku se dozvíte jak můžete vyplnit váš profil, aby ženy zaujal. Můžete samozřejmě zkopírovat příklady, tak jak jsou tu uvedeny. Když to však zkopíru naprosto každý, pochopitelně to už nebude originální profil. Doporučuji být kreativní a tím vystoupit z davu.

Co napsat do povolání na online seznamce?

Většina žen se na vašem profilu podívá na povolání. Je dobré si tento údaj v popisu vyplnit. Vždy se vám nebude chtít psát, co opravdu děláte. Možná nechcete prozrazovat zbytečně moc, protože speciální agent s povolením zabíjet by na sebe neměl hned všechno vykecat. No a nebo máte prostě jakýkoliv jiný důvod si to prozatím nechat pro sebe.

Nemusíte na sebe prozrazovat vůbec nic. Vždy si můžete pomoct nějakou vtipnou blbinou.

To ve většině případů upoutá pozornost a často nabídne příležitost vtipně otevřít konverzaci. Podobné věci v popisu dají ženám možnost vám napsat jako první.

Typické povolání v profilech: umělec / student / manažer/ atd.

Povolání jsou to dobrá, ale nevyvolává to skoro žádnou zvědavost. Zkuste si místo klasických věcí, které píšou všichni, vybrat něco z následujících 7 příkladů.

Příklady povolání do popisu

  1. špagetolog, původem z Makaronie
  2. profesionální hráč piškvorek
  3. ochutnávač hranolek v McDonaldu
  4. detektiv zaběhnutých mazlíčků
  5. České filharmonie – virtuóz na triangl
  6. vedoucí vesmírné mise „Život na Marsu“
  7. věštec – věštím z lentilek

Příklad popisu do profilu

Originální profil

Tento popis se dá dobře využít později v konverzaci. Má samozdřejmě i nevýhody. Není vhodný na úplné začátky, protože je těžší na balancování.

„Čau, jsem tu nový, spíš ze zvědavosti …

Kdo ví, třeba tu najdu úžasnou ženu, do které se zamiluji na první pohled a ona do mě. Vzplanutí vášní bude tak silné a dech beroucí, že ji už po pár týdnech požádám o ruku. Ona řekne ano! Usadíme se a založíme rodinu. Budeme mít 4 děti, 6 vnoučat a 11 pravnoučat. Ještě v 90-ti se budeme láskyplně u televize držet za ruce a dívat se na tu její oblíbenou kravinu na Primě. Možná, kdo ví …

Nebo taky ne, může se stát, že spolu jenom z nudy zajdeme do McDonaldu na hamburger. Přeskočí jiskra. Ona mi ho u stolu na tajňačku vyhoní, zatímco jí svůj Happy Meal. Potom půjdeme do baru, kde mě po pár drincích vyhecuje na rychlovku na záchodech … Možná, kdo ví … „

Profilová fotka

Doporučené minimum

Profilovým popisem si můžete nahrát hodně bodů, ale po přitom nezapomínejte na kvalitu svých profilových fotek. Co se týče počtu fotek, držel bych se počtu mezi 3 – 12. Jedna fotka neříká skoro nic, druhá málokdy pomůže, proto tři fotky jsou ideální minimum.

Doporučené maximum profilových fotek

Přece jenom je to online seznamka a fotky jsou jediná možnost zjistit, jak vlastně vypadáte. Na druhou stranu mít na profilu 60 fotek, které už se budou opakovat, vám rozhodně nepomůže. Většina holek sbírkou vašich úžasných fotografií stejně listovat nebude. Je moudré se prezentovat maximálně 10 – 12.

Jak na dobrou fotku do profilu

Možná jste o tom nikdy takto nepřemýšleli, ale uvědomte si, že i Brad Pitt se může tvářit a obléct tak, aby vypadal jako trouba.

Zrovna tak, pokud si Quasimodo zajde k holiči pro nový sestřih a obleče se do přepychového obleku od Armaniho, otočí se za ním leckterá 18-ti letá holka.

Máte-li mizerný profil, vaše otvíráky mohou mít úroveň Shakespearovy nejlepší tvorby, ale bude těžké otevřít větší procento holek. V kontrastu s tím, máte-li luxusní profil, malé zaváhání v první zprávě vám většina holek shovívavě odpustí. Můžeš mít na profilu literární skvost, ale když máte profilovou špatnou fotku, nezachrání vás to.

Úroveň vašeho profilu ovlivní i to, jakou budete mít úspěšnost ve vašich prvních zprávách. Každá žena po tom, co od dostane zprávu a není si úplně jistá, se podívá na profil a podle toho se rozhodne. Potom, co omuži zjistí více informací, buď odepíše a nebo neodepíše.

Pozor! Nebavíme se tu o tom, jak kdo vypadá! Bavíme se o tom, jak kdo vypadá na fotce. Nezáleží na tom, jestli máte obličej kulatý, hranatý, trojúhelníkový nebo kosočtverec. Bavíme se o tom, zda se na fotce netváříte hloupě, nepůsobíte trapně nebo fotka není focená ze shora (opticky to zmenšuje a působí to submisivně).

V dnešní době není problém najít na Googlu profesionální focení za méně než 500,- Kč. Můžete se podívat například na slevomat a podobné stránky. Vždy tam něco najdete.

To je dobrá investice. Za pouze 399,- Kč může váš profil vynikat nad ostatními. To je až směšné, když se podíváte na ceny třeba Boostů na Tinderu. Nechat si nafotit kvalitní fotky je stokrát lepší řešení, než si kupovat nějaký extra funkce a další zbytečnosti. Nikdy na Badoo a Tindru nekupujte ty jejich Super-schopnosti a Boosty.

Pět boostů stojí 572,- Kč, takže focení výjde levněji a udělá o hodně víc práce na delší dobu.

5 x Boost / 114.42 = 572,- Kč

Když holky uvidi prázdný popis a pár mizerných fotek, během 2-3 vteřin jsou pryč a můžete mít třeba Super-Boost Chucka Norrise.

Profesionální fotky udělají obrovskou službu. Poslouží skvěle jak na seznamkách, tak i na sociálních sítích na dlouhou dobu. V neposlední řadě, nedělá to skoro nikdo a to vás odliší od většiny ostatních.