Jak dál?

Balení Holek Online

Jak dál?

Otázka

Ahoj, jen se chci zeptat na docela běžnou otázku ze strany holek.

“Co tu vlastně hledáš?”

Nebo, co by bylo dobrý napsat dále? Díky moc.

Odpoveď (Player 1)

Ahoj, jsem rád, že jsi vyzkoušel klasiku. Doporučuji to pro všechny, kteří se zatím trochu perou s konverzacemi. Hádám, že mě měla krátký popis jako ” nevím ani proč tu jsem…” nebo “jestli chceš něco vědět tak se zeptej”(..a myslím si jak je můj popis originální :D)

Zeptají se skoro vždy

Máš pravdu toto je opravdu dost častá otázka. Měl bych zlepšit označení zpráv, aby se v nich dalo lépe hledat. Je tu šablona i příklad. Jsou 2 možnosti. Buď jsi ještě nedosáhl level, na kterém se automaticky odemknou a nemol je tedy vidět. (ale ty už bys to měl mít dostupné). Nebo jsi to prostě přehlédl. Příklady musí být v nějakým z otvíráku nebo v 1. fázi přechodů.

(Jen mě trochu straší, jak ses psal na více příkladů… No, ale zpět k mé odpovědi, k tomuto se vyjádřím na konci v pozn.)

Každopádně, jako první vysvětlím, na co se ptáš, proto tu většina z vás je, né?

Když se vás holka ptá “co tady hledáš”, ptá se vlastně na to, co tady hledáš. 😀 Ježíš, to je debil, říkají si čtenáři, po přečtení této mé odpovědi… Jak to myslím? Ona se ptá, jaké s ní máte záměry.

Jde vám o vztah? Flirt? Jen pochatovat? (holky neví, že je to blbost, lol) Nebo chceš jen rychlý sex? Nečeká přímou odpověď nebo možná si myslí, že čeká, ale nechce ji slyšet / číst.

Mezitím, co si ženy myslí, že chtějí a tím, co opravdu chtějí je velký rozdíl. Oni to neví, nejsou si toho vědomi, stejně jako my muži si nejsme vědomi spoustu jiných věcí, kterých ony jsou. No každopádně, někdo by to vědět měl, takže je to asi na nás… 😀

Když dostanete od holky na online seznamce tuto otázku, neodpovídejte:

  • “nevím”
  • “hledám vztah”
  • “právě jsem se rozešel s přítelkyní”
  • “někoho, kdo se mnou půjde ven”
  • “jsi vážně krásná, chci tě poznat”
  • … nebo cokoliv na tento styl.

Ok, co mám napsat?

Napište něco, co projektuje váš smysl pro humor. Něco, co jí ukáže, že jste normální gangsteři (to bych možná nezmiňoval) a ne zoufalí slintáci. Nepotřebujete, aby s vámi šla ven, ale byli by jste rádi. Pokud použijete něco takového, jiště se zeptá “proč rád?”.

Odpověď: “podobnou holku jsem nikdy naživo neviděl, vždycky jsem si chtěl udělat selfie s obludou” LOL Samozřejmě, nikdo to psát nebude!!! To mě nenapadlo teď a musel jsem se podělit…

Já většinou používám tyhle věci na otázku “Co tady hledáš?” Někdy pošlu: “hřiby do polévky, co ty?”, to ukazuje, že nejsem zoufalý. Je mi jedno, jestli jí to naštve nebo ne, a právě proto u ní získám body. Mohl bych taky napsat mojí druhou oblíbenou verzi toho samého “Zaběhl se mi sem pes. Voláme na něj Alberte, nevidělas ho tu?

“Holkywood” technika

Druhá možnost, která se liší typem, protože následně vede konverzaci jiným směrem. Používal jsem to jeden čas hodně frekventovaně.

“Holkywood” technika: Jsem oficiální Badoo poradce. Pomáhám nasměrovat správným směrem, co tu hledáš?” Z této pozice nasadíte do konverzace role a své role hrajete. Toho se holky většinou chytí.

Ty jsi od teď poradce nebo inspektor nebo něco.. a ona je jakoby ten, komu ty pomáháš. Díky přivlastnění rolí je konverzace uvolněnější. Nejste od teď vázani společenskou normou, nejste to přece vy. Jsou to vaše role. Vy to jen hrajete.

Technika dává velkou svobodu ve vyjadřování. Další výhodou je, že se konverzace začne posouvat podle toho, jakou si vyberete roli.

Lepší koule v hrsti, než mozek na střeše

Opět zdůrazňuji! Ať nezjistím, že v Čechách v okolí Prahy se na Badoo náhle objevilo 30.000 oficiálních Badoo terapeutů! Ti, kteří nemají žádnou představivost, ať napíšou terapeut. Od všech ostatních očekávám trochu kreativity.

Speciální případy

Jsou typy osobností, které prostě nemají takovou představivost a to je v pohodě. V takovém případě, těmto hráčům ochotně připravím třeba 1000 šablon, když to bude nezbytné (jen pro ně). Na to ale nejdřív musím vidět poctivý výsledek testu osobnosti!

Příklad jak na role

Dám vám příklad. Na začátku odkrývání tohoto šokujícímu “Matrixu” Hry je těžké toto chápat. Například, pokud bude školní hra. Učitel vám řekne, že hrajete průvodčího. Nebude pro vás problém před lidmi zakřičet “Ukončete výstuap a nástup, vlak odjíždí.”

Pokud to ale nebude součástí vaší role, tak asi sami od sebe nezačnete řvát “Ukončete výstup a nástup, vlak odjíždí .” Lidé by si myslel, že vám hrabe. Právě k tomuto účelu je výhodné používat techniku “Holkywood”.

Vybrané role vybírejte chytře, tak aby vám pomáhali a nestěžovali práci. Například “Spalovač mrtvol” může být vtipná role na první dvě věty, ale holku to jistě nevytáhne ven na rande. Rozumíme si… Správně nastavené role pomáhají nejen mužům psát ženám, ale i ženám psát si s námi.

—————————————————

(*pozn.) Poznámka

[hlavně pro hráče(autor otázky): Tomáš Blažej (denuska1)]* DŮLEŽITÉ * “Jen mě trochu straší, jak ses psal na více příklad.”

– Zde vidíme slovo od slova zkopírované moje zprávy. Je v pořádku je používat, na to tu jsou. Nic to však nemění na tom, že nemůžete pouze kopírovat moje zprávy (ne pořád). No, minimálně jsi prokázal, že fungují perfektně. Pravděpodobně přesně to jsi chtěl udělat, díky!

Ehm, ehm

Koukám totiž, žes to zkopíroval i s chybami… Ne, dělám si srandu. Ty chyby jsi tam nasekal sám… Ok, pro dnes už tě nechám, musíme se asi trochu oťukat.

Příště až ti napíšu několik zpráv a v nějaké z těch zpráv bude na konci otazník, čekám odpověť! Ne jako ve 2x předchozích případech! Možná sis nevšimnul, že jsem ti psal na zeď, v poho… Teď to vidíš–>???<–

Nezměníš-li brzy (a tím myslím okamžitě) svůj přístup ke gangu a hře, já změním tvůj přístup ke stránkám. Já nejsem Mark a tohle není FB, nezablokuji email, já ti zablokuji všechno od IPček až po síťové karty všech zařízení.

Jak to dělat správně?

Bylo by rozumné, kdybys do svých informací napsal svůj věk.. Bylo by vhodné, abys udělal doporučený test osobnosti. Ne kvůli mě, kvůli sobě. Pokud opravdu nechfceš napsat tyto informace na svůj profil, pošli mi je na email.

Neboj se udělat si oba (pokud se výsledek bude shodovat všechno je v pořádku, pokud ne, někde v testu jsi lhal. Výsledek můžeš poslat rovnou ze stránek testu. Uděláš si testy jednou v životě a neztratí se ti to do konce života.

Je velice důležité odpovídat na otázky testu podle sebe a vždy podle pravdy. Určitě se stane, že vám nědy upřímná odpověď nebude příjemná, to je naprosto v pořádku.

Každý typ má své výhody a s tím samozřejmě jdou ruku v ruce nevýhody. Ke každému typu patří nejen pěkné, ale i nepěkné vlastnosti. Patří k nim prostě i ty, co na sobě nemáme rádi. V testech neexistuje “správná” odpověď, existuje pouze pravdivá odpověď. Právě proto existuje 16 typů osobnosti. Bez pravdivých odpovědí test nedokáže přesně určit váš typ.

Díky tomu budete vědět, co je vaše silná a slabší stránka. To vám umožní využít tuto informaci ve vaší hře. Vždy je lepší se soustředit na vaše silné stránky, než se znepokojovat slabinami.

Mě to zase pomůže vybrat styl, jak s tebou efektivně komunikovat. Bude to snažší pro nás oba. Nevím o tobě vůbec nic, kromě falešného jména a toho, žes za dva dny proklikal přes 500 stránek přiložených příkladů.

To mi naznačuje, že zájem o text game rozhodně máš. Je těžké mít pro tebe skvělou radu, když zároveň musí být velmi univerzální. Dokážu to naučit každého. Každého, kdo se mnou komunikuje, telepatii neovládám.

Šablony

Chci vás naučit jak to funguje, ne “mačkat Ctrl+C”

Nepomůžete si, pokud budete pouze hledat v mých zprávách identickou zprávu a na to zkusíte zabít mojí hlášku. Mě to neva, ale nejste to vy. Účelem zpráv je nastínit princip ideální komunikace s ženami na online seznamce. Šablony jsou spíše pro inspiraci a první pomoc v začátcích

Není náhoda, že se nedají zprávy rychle zkopírovat jedním tlačítkem. Nebyl by to problém udělat. Já chci, abyste zprávy, pokud musíte, opisovali ručně a tak se vám lépe zapsali do hlavy.

Opakuji, dokážu to naučit každého.

Když budete následovat způsoby a pospupy, které zde popisuji a doporučuji, za čas se naučite komunikovat s jakoukoliv ženou na světě od 10 do 99 let. Vžijete si to postupně a budete reagovat automaticky.

Když budete non-stop dělat to, co se stalo zde, při další konverzaci budete zase v prdeli…

Zprávu si přečtěte, přitom si ji řekněte nahlas a ještě napíšte do telefonu v rámci cvičení na online seznamce. Je to o mnoho efektivnější, o mnoho větší šance, že si to zapamatujete.

Když máte zprávu v hlavě, můžete ji alternovat, neboli vymýšlet vaše vlastní alternativy (remixy). Díky tomu budou po chvíli vaše zprávy říkat to samé, co tyto šablony. Bude v nich kus vaší duše, budete to vy!

Pokud si zprávy ani nepamatujete, tak na nich váš mozek bude jen těžko pracovat, ať už vědomě nebo podvědomě. Znáte takový to, když někomu vyprávíte, co někdo řekl, ale přitom to řeknete úplně jinak? Super, to potřebujeme.

Použijte vlastní slova, přitom sdělení se snažte zachovat stejné (jak informačně – tak emocionálně). Jen si dávejte pozor, aby jste omylem nepoužívaly nějaká negativní slova.

To je přesně to, čeho se tady snažíme dosáhnout.

Šablony mají sloužit všem

Za druhé, pokud bude celý gang den co den pálit jednu šablonu za druhou v okolí Prahy, za 3 měsíce budou šablony spálený. Praha, Brno atd. nejsou New York.

Je dost možností to jistě. Není vůbec nutné se obávat nedostatku. Jenže kdyby 80 gansterů každý den poslalo 100 zpráv těchto šablon, je to 8000x šablon za jeden den viděných krásnými ženami na online seznamkách jen v okolí větších měst.

Jak dlouho myslíte, že to vydrží, než se všichni dozví odkud to jde… Gangsteři, s rozumem, nespalte to všem už první půl rok!

Já každému rád pomohu. Pokud vám nefunguje pár zpráv, přestaňte je posílat! Stačí přijít sem a zeptat se mě proč. Jsme tým, soukromníci jdou ven!

Brzy, vrzy vrzy

Žháři šablon si stejně nevrznou… Kdyby totiž uměli komunikovat s ženami aspoň trochu, nemuseli by pálit šablony všem.

Kdyby ty šablony nějakou náhodou došli až k rande (a to se může stát, je jich tady spousta), co na tom rande? Budeš hrát hluchoněmého? (Toto je řečnická otázka, na tu mi nemusíš odpovídat, na tu odpověz jen sám sobě.)

Get involved!

Comments

No comments yet