Když se zeptáte v 1. zprávě na sex …

Brian Atlas na svém YouTube kanále ukazuje pokusy, které uskutečnil na seznamce Tinder a nejen tam.

Podrobil zkoušce nejznámější internetovou seznamku tím, že se hned v první zprávě ptá “Chceš se mnou mít sex?“. Není to žádný troškař, tak napíše rovnou tisíci ženám, to už je kvalitní testovací vzorek. Za pomoci jeho kamarádky potom uskutečnili tento test i naopak.

Výsledky jejich pokusů

Tady je výsledek Brianova pokusů na Tinderu, kdy napsal tisíci ženám, s kterými měl shodu. Výsledky jsou rozhodně pozoruhodné a leccos se z nich dá přiučit.

Jeho pokusy

Zajímavé například je, že 2,5% z dotázaných žen odpověděl ano. Já osobně jsem toto číslo čekal výrazně menší, minimálně pod 1,8%.

Odpovědi žen dotazovaných online (Tinder)

Možná si teď říkáte: “Aha! Takže, když napíšu 100 holkám se dvěma to určitě vyjde“. Bylo by naivní si myslet, že všech těchto 25 žen z 1000 (2,5%), které odpověděli na Brienovu zprávu ano, by s ním opravdu měli sex.

Napříč tomu, že bych mu to srdečně přál, je velice nepravděpodobné skórovat ve 100%. Pár z nich změní názor několik hodin po tom, co mu napsaly. Některé z nich by musel ještě pozvat na “rande”, prostě musela by tam proběhnout nějaká další interakce, při které se dá možnost přislíbeného páření spálit.

Další neduhy tohoto přístupu jsou, že fotky nemusí neodpovídat skutečnosti, jedná o prostitutky nebo se tam najde jiný háček. Povězme si to upřímně. Není normální odpovědět ano na takovou první zprávu, když nečůráš ve stoje.

Z psychologického hlediska taková žena musí trpět mentální deviací. Přestože žijeme v moderní době, která s sebou mimo jiné přinesla uvolněnější morální normy a ty už nejsou zdaleka tak upjaté jako bývávaly, takovéto chování je nepochybně stále považováno za extrémní i v našem sociálním prostoru a času.

Ilustrační foto: Nadržená zložena Božena Kožená

Skoro 20 procent holek odepsalo

Další věcí, která si zaslouží pozornost je to, že skoro 19% žen na podobnou zprávu odepsalo, přestože napsaly jen zdvořilé ne. Znamená to, že zpráva vzbudila nějakou odezvu, i když ne v nejlepším smyslu. Některým dokonce možná trochu zalichotila.

Některé ženy rozzlobila, ale stejně odepsaly. Když ve vašich očích někdo nemá žádnou sociální hodnotu, tak se s ním vůbec nebavíte. Časem a energií na odpověď plýtváte, jen pokud věříte, že někdo má ve spojení s vaší realitou (aspoň minimální) hodnotu a záleží vám na něm nějakým způsobem. V žádném případě to neznamená, že je to inteligentní způsob jak operovat na internetových seznamkách, naznačuje to něco jiného.

Můžeme z toho usuzovat, že oněch 19% projevilo aspoň minimální zájem svou odpovědí. To znamená, že kvalitním přechodem by se dalo přerámcovat realitu, potom vytvořit společnou emocionální bublinu, kde jsi jen ty a ona proti zbytku světa (obtížnost: 9/10) a mise je u konce.

Pak už jen bez dívání s prstem v nose palcem levý nohy vyťukáte v telefonu pozvání na rande.

Je naprosto fascinující, že tento, takticky naprosto scestný, otvírák stejně otevře možnost se pokusit o 19% z nich. Při předpokladu, že jsou vaše dovednosti online balení na vysoké úrovni, dokázali byste vytáhnout reálně 7% až 15% z těchto žen.

To je při použitém otvíráku skoro až neuvěřitelné. Opět podotýkám, že tento otvírák je naprosto dementní v případě, že vaše úmysly jsou jiné než studijní.

Jako naprostou nepřístojnost vidělo zprávu 65 žen a usoudily, že Brian za tento prohřešek proti etiketě zaslouží zablokovat. Více informací nejdeš v následující tabulce.

Odpovědi žen dotazovaných na ulici

  1. pokus: muž se ptá 100 žen na sex: 0/100
  2. pokus: muž se ptá 200 žen na sex: 2/200

Její pokusy

Odpovědi mužů dotazovaných na ulici:

  1. žena se ptá 14 mužů na sex: 7/14
  2. žena se ptá 8 mužů na sex: 7/8
  3. žena se ptá 100 mužů na sex: 30/100

Můžeš se přesvědčit se na vlastní oči

Brian posílá na Tinderu 1000 zpráv (video)

Chcete se podívat na video, kde Brian ukazuje průběh pokusu na Tinderu? Ok, můžete to omrknout zde.

Holka se ptá na sex (video)

Zajímá vás, co se stane, když sexy holka osloví na ulici 100 mužů s otázkou „Chceš se mnou mít sex?“.