Co je Textgame

Textgame je sbírka pravidel, postupů a metod, které jsou vytvořené za účelem svést jakoukoliv ženu na internetu pomocí textových zpráv.

Jak sbalit holku na internetu

Každá žena chce něco jiného. Na online seznamce mohou ženy hledat zábavu na jeden večer a nebo skrytě doufat v romantiku. Narazíte na ženy, které se prostě jenom nudí i na ty, které hledají dlouhodobý vztah.

Všechny ženy mají občas nějaký důvod tam být, je vlastně úplně jedno jaký. Prosté jsou tam a čekají na někoho, kdo je zaujme. Pokud jim přijde zajímavá první zpráva, odepíšou na ni!

První zpráva holce neboli „Otvírák“

Jako první musíme ženu oslovit a otevřít konverzaci. To znamená, že vždy musíme začít konverzaci první zprávou.

První část konverzace se nazývá otvírák. Tato část má za úkol zaujmout a začít konverzaci s ženou.

Jakákoliv první zpráva, na kterou žena odepíše, je úspěšný otvírák. Nějaké jsou efektnější, nějaký méně efektní. Jestliže použijete nekvalitní otvírák (a žena stejně odepíše) zbytečně si stěžujete práci v dalších částech konverzace.

Zde se můžete podívat na příklady prvních zpráv.

Konverzace s ženou neboli „Přechod“

Druhá část online konverzace s ženou se nazývá přechod. Má dva hlavní účely.

Úkolem je během pár dalších zpráv zjistit, co na seznamce hledá. V této části je potřeba o ženě dostat z konverzace něco zajímavého, co na ní můžete ocenit.

To je důležité, aby žena věděla, že jste ji nepozvali na rande jen kvůli jejímu výjimečnému vzhledu. Nečekejte ale, že to vždy napíše příjmo. Dost často musíte číst mezi řádky.

Druhý důležitý úkol přechodu je ukázat ženě, že na rande nebude nuda. Jestliže si píšete s ženou na online seznamce a ona má pocit, že jste nudní, pozvání odmítne

Je moudré ženu párkrát rozesmát, než ji pošlete pozvání na rande. Někdy se stane, že žena příjme pozvání v prvních zprávách. Není to však časté. Hlavně si tím stěžujete první rande. Je o mnoho lepší napsat pár zpráv navíc a vše si připravit.

Zde se můžete podívat na příklady přechodových zpráv.

Pozvání na rande neboli „Zavírák“

Po šťavnaté konverzaci jste se dostali až sem. Poslední část konverzace se nazývá zavírák. Teď je čas úspěšně zakončil konverzaci a pozvat ženu na rande.

V této fázi konverzace už by zprávy, v ideálním případě, měly mít jasný nádech sexuality. Není to nezbytným pravidlem, ze zpráv však musíte cítit evidentní zájem ženy.

Pokud máte domluvených více rande najednou nebo jste prostě zaneprázdnění, dobrým zavřením konverzace můžete odložit rande na později.

Zde se můžete podívat na příklady závěrečných zpráv.