Chcete neslušnosti? Chovejte se slušně!

Balení Holek Online

Chcete neslušnosti? Chovejte se slušně!

Buď na Tinderu gentleman

Buďte více jako Jan Werich, méně jako Rytmus

„Hej kočko, jak to de? Dáme spicha?” Ne, ne, ne … Všechno špatně!

Toto nikdy žádný gentleman neřekl! V dnešním světě, kde WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram a Snapchat jsou běžnou součástí našich životů, je velice snadné udržovat a budovat kontakt s lidmi, nebo si to pěkně pohnojit.

Právě proto jsem použil výraz gentleman. Mojí radou je návrat ke staré klasice, k naprostých základům.

Pozvání ženy na rande vyžaduje daleko citlivější přístup, než klasická zpráva na Facebooku a vždy se vyplatí být gentleman.

Pokud čekáte od partnerky, že bude dáma, nečekejte, že jí sbalíte na zprávy plné slangových výrazů a pravopisných chyb.

Nepoužívejte slang

Toto platí hlavně pro první zprávy. Slang je v pohodě až po chvíli, kdy je už konverzace uvolněná. Dobré pravidlo je, pokud si nejste na 99% jistí, že to projde, nepoužívejte ho.

Slang a coolový výrazy, jež jste zaslechli od místních drsňáků na diskotéce, si radši nechte na někdy jindy. Třeba až budete s přáteli závodit, kdo vypije víc rumů, a uvidíte nějakou slečnu, která právě u baru, značně společensky unavená, prohrává svůj souboj s gravitací. Tam je ideální příležitost vytasit svojí sbírku husto-přísných lingvistických skvostů.

Nepoužívej klišé, stereotyp nefunguje

V žádném případě nedoporučuji používání provařených balících hlášek. Jsou většinou rádoby vtipné a je na nich okamžitě vidět, že je to bezmyšlenkovitě zkopírované z internetu.

To by nebylo to nejhorší, pokud jste jen bez duše zkopírovali nějakou kravinu, jen těžko ji tím nevyhrajete. To byste museli vymyslet i kvalitní způsob, jak se od této zprávy odpíchnout a pokračovat.

V takovém případě by to samozřejmě zabralo. Já však logicky předpokládám, že kdybyste uměil vymyslet kvalitní přechod, nemuseli byste kopírovat kraviny z internetu.

Tags: