Jak sbalit maminku (21) na Badoo – celá konverzace

Profil

Detailní rozbor balení holek online

Většina mladých maminek, má v profilu poznámku o tom, že založily rodinu v předstihu. Díky tomu každý, kdo si přečetl její profil, ví do čeho jde.

Výherce finálové skupiny Mistrovství náhradních otců si jako odměnu vyslouží sexy holku s klidnějším životním stylem, která to v hlavě má více srovnané.

Otvírák – první zpráva holce

Tato ukázka je z internetové online seznamky Badoo.

S Deniskou jsme měli shodu. Je to velmi roztomilá malá blondýnka, která neplýtvala časem a už si stihla pořídit syna. Na profilu má sice něco málo vyplněno, ale je to naprosté minimum. Proto používám stejnou zprávu jako bych použil, kdyby tam neměla vůbec nic.

Na můj otvírák prakticky vzápětí přichází odpověď. Je to klasická odpověď na otvírák typu “Tichá holka”. Mezi klasické odpovědi na takovou první zprávu patří nesouhlas jako například:

„No právě naopak“

„Já jsem právě ukecaná „

Druhá typická varianta, která na tento otvírák většinou přiletí, je nepřímý souhlas, například:

„No, tak trochu“

“Jak s kým“,

“Jo no”

Třetí nejtypičtější variantu je vidět právě tady. Jsou to otázky typu ”Proč si to myslíš”, “Jak jsi na to přišel” a tak dále.

Z mojí strany pouze krátká odpověď. Všimni si, že se jí na nic neptám. Nepoužívám smajlíka ani podobné kraviny. Kdybych viděl, že ona odpovídá zprávou s pěti smajlíkama, klidně bych tam nějakého poslal. Vždy je dobré se držet pravidla posílat méně smajlíků než ona.

Na začátku konverzace se vyvaruj nadměrné investice do vaší interakce. Co tím myslím? V podstatě jde o to, aby jsi psal krátké zprávy. Opět se drž pravidla zprávy zhruba stejného rozsahu jako ona. Nevyplatí se dávat jí zbytečně moc komplimentů a obecně jí ze začátku nelez do zatku.

Další zoufalou nefunkční metodou je póza „Udělám ti to, že budeš kvičet“, „Kdy mi předvedeš striptýz …“, apod.

Spíše je mi záhadou, jak si někdo může myslet, že to vyjde. To je jako dostat od neznámé holky zprávu „Ahoj kocoure, tak kdy mi konečně budeš tahat tašky po obchoďáku, hodiny si povídat o vztahu mojí nejlepší kamarádky a dělat mi masáže zad, které nekončí sexem? Tak co, vzbudilo to v tobě touhu? Tipnu si, že ne.

To byla kravina, viď? A představ si, že přesně takhle hloupě zní holkám zprávy, které běžně posílá 90% mužů.

První zpráva Denisce je jasný otvírák. Druhá zpráva se dá kvalifikovat jako přechod, ale protože pouze balancuje otvírák, je to vlastně takový most a tak trochu patří ještě k první zprávě. Další zprávou se naše konverzace dostala zcela do fáze přechodu.  

Přechod – hlavní část balení

Ona ve zprávě zmínila schůzku „napsat nebo se sejít ne? “

To použiji v další zprávě. Teď je realita našeho rozhovoru, že ona přišla s tím, že si lidé mají psát nebo se scházet. Právě proto ji řeknu, že jsi tady musíme psát.

Nikdy bych jí na to v téhle počáteční fázy nenapsal něco ve stylu “No, tak to bychom se měli zítra sejít” nebo jakkoliv bych netlačil na setkání. To bych ji vyplašil.

Touto zprávou začínám vytvářet raport a snažím se vyvolat nějakou reakci, která nás posune dál. Všimni si toho, jak konstatování místo pokládání otázek, nastavuji tón konverzace. My sme teď oba v této konverzaci na stejné úrovni.

Častou chybou při balení holek na online seznamkách bývá, že nezkušený hráč se neustále na něco vyptává. V drtivé většině případů, ne z důvodu neobyčejného a upřímného zájmu o jedinečnou holku, ale čistě prozaicky ve snaze udržet aspoň nějakou konverzaci. Tím sám sebe staví do podřízené pozice, což je špatně.

Její reakce byla pozitivní, takže vím sympatie tu jsou. V další zprávě jí nabízím 15-ti minutový rychlo-rande. Tady mi nejde o to vytáhnout jí na rande! Jde o to, aby nějak zareagovala a bylo jasnější jak přemýšlí.

Zprávou „jako zasunout a nazdar viď“ naopak zase ona testuje, jak přemýšlím já. Tato zpráva je obdoba toho, co  je v klasickém balení rozšířeně známé pod pojmem “shit-test”.

Co jí teď napsat? Bylo by přece super sejít se na 15 minut, zasunout a nazdar … Nebylo by to super, protože by to vůbec nebylo …

Pokud by ses chytil nápadu, že si dáte rychlej sex, tak ji ztratíš. Uvědom si, že pěkná holka může jít večer do baru a vyspat se prakticky s kým chce. Kvůli tomu rozhodně nemusí řešit náhodu na netu.

Pokud se v této chvíli začneš obhajovat ve stylu “ne, ne tak jsem to nemyslel promiň …”, stavíš se do submisivní pozice, to také řešení není. V tomto konkrétním případě mi přišlo jako nejlepší varianta použít obrácenou psychologii v kombinaci s přeháním (zveličování).

Až budeš zkoušet něco podobného, nezapomeň na jednu věc. Tvoje zpráva musí vždy vyznít slušně a pozitivně. Je dost snadné překročit tenkou čáru sociální normy a znít jako totální kretén.


Poznámka

Tady si ujasníme jednu věc. Každá žena na Tinderu či Badoo dostává neustále do schránky prasárny a návrhy na sex všech druhů.

Další věc, kterou je dobré vzít do úvahy je, že všechny nádherný holky na online seznamkách dostávají stovky zpráv, nebo přinejmenším desítky zpráv týdně a nemůžou na většinu reagovat, i kdyby chtěly.

Jasně, že s ní chceš mít sex, já to chápu. Ona taky chce mít s někým sex, ale nechce se cítit jako levná štětka z Tinderu, která každému hned skočí do postele.

Mimochodem, jestli si říkáš, že bys uvítal mít ve schránce neustále desítky zpráv s nabídkou sexu, zamysli se znova.

Většina těchto zpráv ti přijde od upocených tlusťošek, které nemají žádný styl, zájmy a jsou hloupější, než výroky naší poslanecké sněmovny. Vyjmeční lidé nemají potřebu se zoufale seznamovat, tutíž nemají nutnost prosit náhodné neznámé lidi o sex.

Nakonec, myslím, že i kdyby to byly všechno zprávy od modelek, kámo věř mi, že by tě to bavilo tak první měsíc, možná dva.

Já mám taky rád Nutellu. Ještě radši mám čokoládovou zmrzlinou posypanou Nesquikem a na tom pořádný flák Nutelly. Kdyby mi to ale někdo nutil každý den, celý den a cpal mi to pořád do kola, nacpal bych mu já tu jeho nabídku sladké rozkoše i s žičkou a pohárem tam, kam slunce nesvítí.


Na začátku hraju překvapení z toho, jak se liší naše představy o prvním rande. Slušnou formou a lehce “uraženě” smetu ze stolu, že by mě dostala do postele takhle snadno. Tím nepřímo ukazuji, že nejsem zoufalec, který nadrženě pobíhá od sukně k sukni v naději šťastného pichu.

Vždy, když toto ve zprávách dokážeš nepřímo demonstrovat, zvýší to extrémě tvoji sociální hodnotu v jejích očích. V podstatě na ni používám jejich vlastní zbraně a stavím jí do pozice „ty mě chceš jen do postele“.


Všimni si, že …

Tady se trochu zastavíme, abychom si ujasnili v jaké pozici se naše konverzace nachází. Je taky dobré si všimnout skoků v rozložení sociálních hodnot (víceméně po každé zprávě).

Ve fázi otvíráku jsem já ten, kdo něco chce a ona je výše v této hierarchii hodnot. Druhou a třetí zprávou se naše pozice vyrovnávají.

Při jejím „shit-testu“ na mě vyvinula tlak a moje sociální hodnota klesla. V tomto momentě mohly jít události pouze dvěma směry.

Špatná odpověď by mě odrovnala nebo minimálně naprosto zbytečně komplikovala cestu ke schůzce. Zatímco jakákoliv správná odpověď její zájem výrazně zvýší.


Po pár minutách odmlky přišla odpověď.

Právě mi oznamuje, že ona už s promiskuitního života vyrostla. Je úplně jedno, jestli je to pravda nebo ne. Důležitý je fakt, že se mi obhajuje a vysvětluje. Přidává poznámku „z toho já už jsem asi vyrostla“, snaží se uvádět fakta na pravou míru a neví jestli má působit upjatě nebo radči odvázaně, aby se zalíbila.

V tomto momentě se obracejí naše pozice. Moje sociální hodnota je v tomto bodě konverzace vysoká a ona je v hierarchii sociálních hodnot posunuta níže. Nestane se vždy, že by šlo přerámcovat realitu takto rychle. Mnohdy to zabere daleko více zpráv.

V tomto momentě je jasné, že jsem v ní vzbudil zájem. Došlo úspěšné ke stimulaci spouštěčů atraktivity, což potvrzuje mnoho znaků v jejích zprávách. Je čas ukázat jí, že se mi taky líbí.

Tady je balancovaný kompliment. “Líbíš se mi, ale straší mě to …” Představ si to takhle, přijde za tebou krásná holka a řekne ti:  “Čau, strašně se mi líbíš, ale mám pocit, že kdyby jsme se dali dohromady, trávili bysme čas jen v posteli nekonečným sexem. To nemůžeme riskovat.” Otočí se a odchází k baru. V takové chvíli si řekneš „co co to bysme teda měli risknout!” Nebo ne? Kdyby ale nepoužila druhou část a neodešla pryč, nepůsobila by sexy, ale naopak jako divná štětka.

Zrovna tak můžeš říct třeba „Myslím, že by jsme spolu neměli chodit ven, protože ty působíš přesně jako jedna z těch holek, do kterých se člověk může zamilovat až po uši … Na to, já teď vůbec nemám čas :D”

Musím jí dokázat, že mě přitahuje něčím jiným, než pouze vzhledem. Já vím, co si možná říkáš. Jsme na povrchní internetové seznamce, kdy často jedinou informací je fotka. Máš naprostou pravdu šéfe. Možná právě proto se tomu říká hra, hmm?

Nicméně, přestože to třeba obzvlášť na tinderu nedává moc smysl, musíš jí přesvědčit, že tvoje touha sejít se, není založená pouze na fyzické přitažlivosti. Je mi jasný, že si ho těžko někdo vyhoní nad červeným diplomem z Karlovy Univerzity a milou povahou.

Nikdo asi nikdy před spaním neležel v posteli s pocitem samoty, zaneprázdněnou pravačkou a myšlenkou na vstřícnost a pravdomluvnost své 140 kg kamarádky Bohuny z vedlejšího vchodu. Ani já ne, ale reality je taková, že hláška “Fakt prímový kozy, kočko!”, ti  prostě žádnou lepší holku sbalit nepomůže.

Zavírák – výměna kontaktů, čas na rande

Tady je vidět, že se vyplatilo 30 minut držet poklopec na uzdě. Jinak bych se těžko dostal do situace, kdy ona žádá o kontakt mě.

Dávám nepřímý kompliment za “dobré chování” a v druhé zprávě si stylem „naivka“ říkám o její telefonní číslo.

Bonusové tipy jak sbalit holku online

Drž se krátkých zpráv

Poznámka

Tady bych měl poznamenat jednu maličkost, aby to nemátlo. Občas narazíš na to, že moje zprávy jsou o něco delší (někdy o hodně) než radím ostatním. Je to proto, že jsem se hrou začal zhruba před 15 lety. Dokonce i pomalejší jedinec jako já za tu dobu už leccos pochytil a tak vím, co dělám.

Začínající hráči text game, se ve většině případech dlouhými zprávami zbytečně vyřazují ze hry. Pokud si ještě nejsi v balení online tak jistý, doporučuji psát stroze. Dlouhými zprávami si většinou jen uškodíš, jelikož ještě plné využívání textu nemáš naučené. Je o hodně snažší napsat dlouhou zprávu špatně, než dobře.

Tvůj profil a zprávy musí hrát spolu

Dej si také pozor, aby způsob jakým se prezentuješ na profilových fotkách souhlasil s tím, jak se prezentuješ při psaní. Prostě styl tvého profilu musí sedět ke stylu tvých zpráv.

Vkládej do zpráv pozitivní slova a mentální kotvy (pokročilý)

Hraješ-li už nějakou dobu a už sis balení online osvojil, využívej prostor v textu pro přirozené vládání klíčových slov. Chce to trochu cviku. Vkládání slov, které normálně nepoužíváš, nezní přirozeně ve tvé větné skladbě. To holka pozná minimálně podvědomě. Vyvolá to v ní pocit, že něco není tak, jak má.

V text game se bohužel nedá použít nejefektivnější kinestetická kotva. To však neznamená, že by kotvení emočních stavů nešlo. Můžeš v konverzaci vytvořit jasně definovaný obraz v její hlavě či využít nějaký její předmět. Kotvu je třeba použít opakovaně, aby došlo k potřebným neuroasociacím.

Tags: ,