7 nejdůležitějších věcí pro úspěch při balení holek na Instagramu

7 věcí, co nesmíte dělat při balení holek na Instagramu

Instagram má dnes už skoro každý. Právě kvůli tomu, jak je rozšířen, představuje ideální místo pro seznamování. Základní princip Instagramu spočívá ve vytvoření vlastního profilu, přidávání příspěvků na svůj “feed” a sdílení zážitků s přáteli skrze “příběhy”.

Instagram je tu hlavně pro zábavu a jako komunikační prostředek mezi přáteli. V případě, že se vám zrovna nechce skrolovat novými příspěvky lidí, které sledujete, Instagram nabízí další možnosti jak se zabavit. Instagram reels vás zabaví, ve stylu tiktoku, krátkými videi. Pokud patříte mezi hravější jedince najdete tu i jednoduché hry, které dokážou efektivně zkrátit dlouhou chvíli.

Většinu z těchto věcí každý dobře ví, ale existuje i více vzrušující hra kterou vám Instagram nabízí. Na Instagramu se dá hrát text game. To je vzrušující představa, ne? 

Jak sbalit holku na Instagramu

V poslední době velmi často slýchávám otázku jak sbalit holku přes Instagram. Díky četným omezením se čím dál více balení holek přesouvá na internet. Právě proto se Instagram nabízí jako ideální nástroj pro navazování nových kontaktů.

Když chceme sbalit holku na internetu, Instagram nám nabízí (oproti online seznamkám) spoustu zajímavých výhod. Na Tinderu a Badoo musíme mít s holkou shodu a víceméně nemůžeme ovlivnit výběr toho, komu přesně napsat.

Při balení holek na Instagramu nemusíte mít shodu. Hlavně si nemusíte lámat hlavu s tím, koho vám algoritmus vybere. Vy jste ti, kdo si vybírají, které holce napíšete. 

TG | INSTAGRAM – příručka pro balení holek na instagramu

7 věcí, které nedělat při balení holek na Instagramu 

1. Neukazujte jí ze začátku příliš mnoho zájmu

Už se vám možná někdy stalo, že se vám žena líbila tolik, že jste na jejím profilu strávili hned několik minut. Lajkli jste každý její obrázek, na kterém spočinuly vaše oči? Právě to je jedním z receptů na neúspěch.

Je mnohem lepší lajknout jeden, maximálně 2 příspěvky. Nekomentovat žádné fotky, ani zastaralé příběhy. Mohlo by to holku tak trochu vyděsit a omylem by si vás zařadila do tzv. kategorie „slizák”. Čas od času se stane, že pokud má holka takto aktivního nápadníka, udělá si snímek obrazovky a baví se s přáteli ve svém Instagram příběhu na jeho účet. 

2. Nenechávejte svůj Instagram profil prázdný

Právě vaše fotky jí o vás vypoví nejvíce. Není dobré dělat rychlo-kvašku a nahrávat fotku každou hodinu. Ano, jistě, je to váš příběh, ale není nutné fotit, kde zrovna snídáte kafe a cígo nebo že jdete do Penny pro rohlíky. Ideální je říct někomu, aby vám udělal nějaké fotografie. Ty nejlepší fotky nahrajte na svůj profil a zvolte k nim smysluplný komentář. Každý komentář dodá fotce trochu jinou atmosféru. Nenahrávejte na instagram všechny fotky najednou. Je dobré si fotografie nějak smysluplně časově rozvrhnout, aby vaše příspěvky působily přirozeně. Instagram je sociální síť ne seznamka právě proto tam musíme svůj účet postupně budovat. Ti, co si během dvou dní nahráli 30 fotek a mysleli si, že mají na zbytek roku vystaráno, ti u holek na Instagramu moc velký úspěch nemají.

Nepatříte-li mezi rozené fotografy, neklesejte na mysli. Můžete se inspirovat například nějakým slavným fotografem se širokou základnou sledujících. V popisu fotek je skvělé zmínit citát, který vás zaujal, případně vaše životní motto. Pokud preferujete spíše osobitější popis, krátce vystihněte třeba vaší vtipnou příhodu, která se ten den stala.

Co se týče příběhů, můžete se v nich více uvolnit. Ideální je v příbězích vyjádřovat své názory nebo přidávat fotografie z oslav, apod. Nic by se ale nemělo přehánět, proto nepřidávejte moc často fotky, na kterých nevypadáte zrovna k světu, zejména pokud jste opilí.

3. Nesnažte se ze sebe na Instagramu dělat něco víc, než ve skutečnosti jste

Váš profil tvoří první dojem při svádění holek na Instagramu. Každý, kdo se na něj podívá, si o jeho vlastníkovi rychle vytvoří zběžný obrázek. Tento první dojem je stejně důležitý ve virtuálním světě, jako v tom reálném. Proto se vyplatí mít váš Instagram profil vymazlený na nejvyšší možný level. Zároveň bychom však profilem měli projektovat sami sebe a ne nějaký obraz neexistujícího, avšak naprosto legen… (počkejte si na to) …dárního “insta-super-hyper-alfa-muže”.

Je dobré mít na paměti, že ženy velmi dobře vnímají váš styl psaní. Posloucháte-li klasickou hudbu a rádi chodíte do divadla, tento životní styl se promítne na vašem stylu psaní a vaší slovní zásobě. Vaše zážitky a zkušenosti celkově ovlivní styl vašeho psaného projevu.

Naopak muž, který miluje rockovou muziku, od útlého mládí hraje v kapele a všechnen volný čas tráví na své mašině od Harley-Davidson, bude na holky působit úplně jinak. Bude mít odlišné vyjadřování a obecně se jeho životní styl promítne do jeho celkového stylu komunikace. 

Právě proto je dobré být při konverzaci sám sebou. Jestliže si zkouším na něco hrát či se přetvařovat ženy to velmi rychle vycítí. Je to prostě něco, na co mají speciální radar.

4. Co nedělat při oslovení slavné holky na Instagramu

Každý z nás už jistě aspoň jednou viděl na Instagramu holku, u které jste si řekli “Wau, ta je nádherná”. Ihned jste jí začali sledovat a olajkovali jí pár fotek, jenže bez odezvy. Co se stalo? Nic speciálního, zkrátka jste se ztratili v nepřeberné množství dalších nápadníků, stejně jako většina ostatních.

To se děje hlavně proto, že se nijak neodlišíte od ostatních. Výjimečné holky jsou zvyklé na to, že se klukům líbí. Denně dostávají desítky neoriginálních reakcí na své Instagram Story. Mnohem více je zaujme, když přijmete fakt, že jsou to lidé, stejně jako vy. 

5. Jak nejednat, když od holky dostanete zobrazeno

Občas se to prostě stane. V takovou chvíli je důležité rozpoznat, jestli teď prostě nemá čas odepsat nebo vám dala schválně pouze zobrazeno.

Nevyplácí se zmatkovat a začít jí psát další zprávy. Ne každý odepíše hned, proto je dobré nechat zprávu uležet. Klidně jí nechte ležet celý den. Pokud ani po takové době žena neodepíše, začali jste jí pravděpodobně nudit. Další možností proč neodepsala může být, že se jí vaše zpráva nějak dotkla. 

V takové chvíli se vyplatí nějakou dobu počkat. Vaší konverzaci je pak lepší po 1-2 týdnech smazat a po nějakém čase konverzaci recyklovat*

*více o text game recyklaci na Instagramu je popsáno v příručce o balení holek na IG

6. Co holce na Instagramu neposílat v první zprávě

Ať už reagujete na příběh, komentujete holce nějaký příspěvek nebo jí napíšete jen tak, vždy se snažte odlišit od většiny. Těm nejkrásnější holkám denně napíše někdy až několik desítek kluků a vy mezi ně určitě nechcete zapadnout. Proto se vyvarujte klasických zpráv jako jsou:

  •  „Ahoj, Jak se máš”
  •  „Co děláš”
  • „Co studuješ”
  • „Jak se ti daří v karánténě”

a podobně.

Holky tyto zprávy čtou každý den, na všech sociálních sítích a online seznamkách. Proto jsou rády za každou změnu. Použijte svou fantazii. Zkuste se vcítit do ní. Napiště jí něco, co by vás samotné zaujalo.

7. Jak se nechovat, když vám napsala jako první

Nyní jste o krok napřed. Může to být z různých důvodu. Možná jste jí zaujali svým výrokem ve vašem příběhu. Třeba se do vás zakoukala a bojí se, že vám jiná holka napíše dřív. Možná jste se už viděli, ona si na vás vzpomněla a chce si s vámi povídat, možná se i vidět.

Tak či onak, reagujte stejně, jako byste otevřeli konverzaci vy. Ona se vám připomněla, ale vedení konverzace stále zůstává na nás.

TG | INSTAGRAM – příručka pro balení holek na instagramu

Instagram příběhy 

Příběhy jsou samy o sobě hybnou silou Instagramu. Velkou výhodou je jejich krátká životnost. Díky tomu, že klasické instagram příběhy mají životnost pouze 24 hodin, jsou vždy aktuální. Další skvělá věc, kterou můžete na Instagramu dělat, je přidávat k příběhům extra doplňky. K vaší fotce či videu můžete přidat popisek, ale nejen to. Ke každému příběhu které na Instagramu sdílíte je možné přidávat gify a nejrůznější filtry. Dokonce můžete sdílet různá hlasování na libovolné téma či vylepšit váš příběh pomocí písničky.

Co napsat holce na Instagramu

První zpráva holce na Instagramu by měla zaujmout. Pokud vaše první zprávy holkám vypadají takto “ahoj”, “jak se máš?” nebo “jsi krásná!”, moc úspěchů na Instagramu pravděpodobně nesklidí.

Jenže co napsat holce na Instagramu, abychom upoutají pozornost? Stejně důležité jako co jí napsat, je také kdy jí to napsat. Když chcete úspěšně sbalit holku na Instagramu, načasování vaší první zprávy, je naprosto stěžejní.

Jak začít konverzaci na Instagramu

První zpráva holce na Instagramu je velmi důležitá. Oproti klasické první zprávě na online seznamce se však první zpráva na Instagramu v mnohém liší. Pokud chceme začít konverzaci na Instagramu máme několik možností. Můžeme napsat do DM (přímou zprávu), můžeme zareagovat na její story nebo reagovat v komentářích.

Co napsat holce na instagramu, abyste nespadli jen do žádostí o zprávy? Jak to udělat abyste se neztratili mezi jejími sledujícími? Tento problém jsme vyřešili za vás. Už nikdy více to nebude váš problém, pokud se budete držet následujících bodů toho, co při balení holek přes Instagram rozhodně nedělat.

Je pár věcí, které se při balení holek na Instagramu rozhodně vyplatí dodržovat. Zde vám nabízíme, kterých se vyvarovat při balení holek přes Instagram.

TG | INSTAGRAM – příručka pro balení holek na instagramu

2 extra tipy jak být lepší v balení holek přes Instagram 

Tip #1 Dobrá fotka vám při balení holek pomůže, ale nepřežeňte to

Rozhodnete-li se k poslání fotky holce, která se vám líbí, nejprve se zamyslete, co by ji mohlo zaujmout. Rozhodně se nevyplácí posílat fotografie svého těla, protože to žádná žena neocení.

Raději pořiďte fotku, GIF nebo krátké video toho, co zrovna děláte. Můžete nějek kreativně vyfotit selfie z místa, na kterém jste se zrovna byli podívat. Váš protějšek tím dostane možnost zareagovat například na to:

  • co máte právě na sobě
  • kde se zrovna nacházíte
  • s kým jste výlet podnikli

Podobné fotky a videa na instagram stories dávají holkám příležitost začít konverzaci. Pokud vůbec netušíte jak začít konverzaci přes instagram, je dobré si nashromáždit pár zajímavých stories na svém profilu. Takto dáte holce lepší možnost navázat na vaší zprávu a budete mít obecně daleko více témat. 

Pokud příspěvek na Instagram story dobře vychytáte, často tím holky vyprovokujete, aby vám napsaly jako první. Někdy vám žena v reakci pošle své aktuální selfíčko. Někdy zase fotku zajímavého momentu, který ten den zažila. Ve chvíli, kdy si vzájemně posíláte fotky, posilujete tím vzájemnou důvěru a umocníte tak pocit, jako byste se už znali celá léta.

Tip #2 Při balení holek na Instagramu posílejte hlasové zprávy

Posílání hlasových zpráv na Instagramu je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak začít konverzaci s holkou na Instagram, tedy pokud je to provedeno správně.

Skvělá chvíle pro hlasovku je ta, když chcete ženě vyjádřit nějakou emoci skrze svůj hlas, případně když jste s přáteli a chystáte se svůj protějšek oslovit sborově. Hlasovky se dají také používat jako ověření, že jste to skutečně vy. 

Když vám hlasové zprávy posílá holka, doporučujeme použít je také. Tím krásně zrcadlíte konverzaci. Dříve či později si stejně popovídáte mezi čtyřma očima, takže není na co čekat.

Video o balení holek přes Instagram