7 nejdůležitých pravidel online seznamek

7 nejdulezitejsich pravidel seznamovani online

Neměj místo mozku z piva kostku

Toto pravidlo by mělo být napsáno zlatým písmem. Nikdy jí nepiš v podnapilém stavu! A to ani v případě, že si toho moc nevypil a cítíš, že jsi naprosto v pohodě. V danou chvíli se to může zdát jako skvělý nápad, ale nejvíc nepříjemností natropí právě zprávy, které jsou poslány v opilosti. Dobrý nápad to není ani v případě, pohání-li tě ty nejlepší úmysly.

Nikoho nepotěší nesmyslná zpráva plná překlepů, která tě ve dvě v noci ráno, za poctivé spolupráce pěti předcházejících zpráv, probudí. Jestli se znáš a moc si v takových věcech pod vlivem alkoholu nedůvěřuješ, svěř svůj telefon na večer zodpovědnému bližnímu svému, nějakému kámošovi, co ti to rozmluví a nenechá tě psát kraviny. Můžeš samozřejmě taky jen telefon vypnout, to ale člověka čelícího tichému našeptávání 10 nezbedných rumů jen těžko zastaví. Prstem, jako mávnutím kouzelného proutku, nastartuješ svůj komunikační přístroj a mentální průjem v digitální podobě může začít naplno.

Nepiš jí příběhy pana Nerozhodného

Podívej se na následující příklad. Nezní ti tento konec konverzace povědomě?

On: „Chceš se mnou v pátek večer vyzkoušet mexické hamburgery? „
Ona: „Ok“
On: “Nebo můžeme jít někam jinam, jestli nemáš ráda mexická jídla. Co třeba pizza? Je to na tobě :)”

Ona odpověděla zprávou: „Ok“, ale jenom krátkou a nepřidala usměvavého smajlíka, na kterého jsi zvyklý. Většina můžu na takovou zprávu civý a v hlavě jim šrotuje, co tím myslela. Myslela “Ok” jako O.K. nebo “Ok” jako, že nemá ráda mexické jídlo nebo jak to sakra myslela? Proč nenapsala “Ok :)”? Tak jí odpovíš něco ve stylu: “Nebo můžeme jít někam jinam, jestli nemáš ráda mexická jídla. Co třeba pizza? Je to na tobě :)”. Tudy cesta nevede.

Začni myslet hlavou, nebo si připrav ruku pravou

Nerozhodnost je jedním z dalších velkých zabijáků přitažlivosti. Ženy totiž nemají spouštěče atraktivity nastaveny stejně jako muži. Nepřikládají zdaleka takovou váhu vzhledu, daleko více se zaměřují na charakterové vlastnosti mužů. Podvědomím pozorováním mužských charakterových atribut se snaží odhadnout to, jak kvalitní budoucnost jí a jejím dětem dokáže muž nabídnout. Rychlé a efektivní rozhodování je proto jedna z nejdůležitějších vlastností muže.

Nedělej z tvého problému její problém

Nikdy ji neobviňuj z něčeho, co možná nedělá. Například „Proč se mi vyhýbáš?“. Už vůbec nepokračuj bombardováním zprávami, které v ní mají vyvolat pocit viny, jako: „Já jsem fakt hodný kluk a takhle se ke mně ještě nikdo nechoval.“

Obecně se dá říct, že zprávy by neměly mít ofenzivní charakter v jakémkoliv smyslu. Nepomůžeš tím vůbec nikomu. Jí zbytečně zkazíš den a sobě zabiješ rande.

Kdy se zeptat na rande

Je to v momentě kdy je vaše konverzace v plném proudu. Vidíš, že ti odepisuje se zájmem. Právě v této chvíli je největší šance, že pozvání na rande přijme.

Teď, když má konverzace pozitivní nádech, je ideální vytáhnout nějaký osvědčený zavírák s tvojí sbírky.

Nemá smysl se holky ptát na rande v prvních zprávách. Natahovat nesmyslně umělou konverzaci, jako scenárista Ordinace v růžové zahradě, taky nikam nevede.

Po nějakém čase už není čím konverzaci krmit a ta jde do ztracena.

Nech jí vydechnout a přemýšlet o tobě

Ve dnech mezi konání schůzky nepiš žádné dotazy. Poděl se s ní třeba o něco vtipného, co se ti přihodilo nebo třeba pošli vtipnou fotku, aby si trochu posílil pocit blízkosti.

Jde o to jí rozesmát a nečekat žádnou velkou odpověď. Jestli ti odepíše “ lol „, nějakého smajlíka nebo tak, vše je v pořádku. Ani na to neodpovídej. Bude si myslet, že jsi cool a je s tebou sranda.

Nesebejistí muži mají často tendence se ujišťovat zprávami: „Ahoj, platí ještě to rande?“ Ujistit se, jestli schůzka platí, můžeš i jinak. Muži vysoké sociální hodnoty, kteří mají z čeho vybírat, nepřikládají rande s holkou z internetu velkou váhu.

Můžeš se tedy zeptat tak, aby to vypadalo, že přesně do této skupiny mužů patříš. Napiš jí „Čau, domlouvali jsme se na 7:00 nebo 8:00. Na osmou by bylo lepší”

Co když pozvání nepříjme?

Pokud jí pozveš na rande a ona nemá čas, zbytečně na ni netlač. Řekne-li například, že nemá čas až do příštího týdne, prostě počkej. Hlavně jí na to nepiš „To je škoda. Já jsem se vážně těšil, že tě uvidím ještě před víkendem :(“

Opět, neukazuj zoufalost podobnými zprávami. Smeť to ze stolu, jako drobky od rohlíku, a změň téma. Potom v den, kdy mělo být ono nekonající se rande, jí můžeš poslat zprávu: „Je to na prd, že ti to nevyšlo. Káťa by tě ráda poznala, ona taky ráda fotí, prý vypadáš jako sympaťačka.“

Neboj, tohle není žádný velký prohřešek smrtonosné lži. Jen je to malý trik, který demonstruje, že máš možnosti, bavíš se dobře i bez ní a máš ve svém životě i jiné ženy. Je jasné, že pokud se teprve začínáš balení učit, tak tolik možností nemáš. To ona ale nemusí vědět. Ženy používají na bitevním poli svádění tyto triky naprosto běžně.

Pokládej méně otázek

Kdo tam byl? Kolik bylo hodin? Kde jste ho zakopali?

Nejsi přece detektiv a ona není obžalovaná z teroristického útoku na našeho všemi milovaného prezidenta. Vyzkoušej jinou taktiku, přestaň se tolik vyptávat. Nikdo přece nechce být bombardován otázkami.

Zejména otázkami, které nejsou zábavné jako „Vždy chodíš do toho klubu?“, nebo „Proč ses rozhodla studovat umění?“ Uvědom si, že si právě píšeš s někým, koho neznáš. Zeptat se „Proč ses rozhodla stát doktorkou?“ není opravdu otázka, která by někoho upřímně motivovala odepsat?

Dobré pravidlo je, přestat klást tolik otázek a začít více konstatovat: „Hmm, bungee jumping. Slečna je dobrodruh …“

Nepiš jí: „Hele mami, já kakám …“

Není to normální se podělit o tom, jaký jsem měl den? Ne! Pokud si myslíš, že informovat holku o každém svým prdu je v pohodě, tak není. Podívej se na to z jejího pohledu.

Níže uvedený příklad chování působí velmi nuzně a je to jeden z největších zabijáků přitažlivosti. Nehledě na to, že je to lehce psychotické chování. I kdyby ti na něco podobného odpověděla, je to pouze ze slušnosti předtím než si tě zablokuje.

Kamarádka pro studijní účely zapůjčila k nakouknutí korespondenci, která vystihuje, o čem mluvím.

7:38: „Dobré ráno :)“
9:05: „Právě jsem se dostal do kanceláře. Zpozdil jsem se o 5 minut. Doufám, že si můj šéf nevšiml, lol.“
12:00: “Přestávka, jupí! Co máš na oběd? Já dnes zajdu asi do McDonaldu :)“
18:00: „Už mám po práci, a tak jsme zašli s kolegy na skleničku. Přál bych si, abys tu byla se mnou :)“
21:00: „Já už jsem doma, jaký jsi dnes měla den?“

Tags: