Online seznamky – 5 věcí, které nedělat, při balení holek na internetu

Jak na online konverzaci

1. Kdo chce sbalit holku, nemůže za ní běhat jako pes!

Když jí budete neustále psát, ukazujete tímto způsobem nepřiměřený zájem. Říkáte tím, že nemusí nic dělat a má vás jisté.

Je z toho taky patrné, že ty ji potřebujete víc, než ona tebe. Tím se stavíte do pozice štěněte, které smutnýma očima loudí zbytky od oběda. To může sice působit roztomile, ale rozhodně to v ní nevyvolá intimní fantazie.

Pokud s ní chcete mít hlubší vztah než jen to, že na vás bude volat jménem a občas vás poškrábe za uchem, přestaňte se takhle chovat!

2. Při balení holek online nespěchejte

Pravděpodobně největší chyba, kterou všichni dělají, je, že při balení holek se nadměrně snaží a urputně chtějí dosáhnout svého v minimálním čase. Já to naprosto chápu, taky nemám rád plýtvání časem. Paradoxem je, že když spomalíte, dojdete k cíli rychleji.

Balení holek není skládání uhlí, na to se prostě nedá jen tak vlítnout a vyřešit během hodiny. No, tedy aspoň v naprosté většině případů. Když se vám podaří, na to vlítnout a vyřešit do hodiny, asi s takovou holkou nechcete mít dlouhodobý vztah.

Proces balení online by měl být nenásilný, ve stylu škádlení a oba by vás měl bavit. Je dobré se jen lehce otírat o citlivější témata a pomalu přidávat, co se týče stupně vášně a intimity. Díky tomu se k tvým zprávám bude s radostí vracet.

3. Při balení holek nesmíte být neustále na dosah!

Nikdo si necení něčeho, co má neustále bezpracně na dosah. Až ve chvíli, třeba že jen nepatrnou, kdy něco postrádáte si můžete uvědomit, že vám to chybí. Stačí, když svými zprávami ženu pobavíte, vzbudíte její zvědavost a následně interakci přerušíte. Pauza je stejně důležitá jako jí zaujmout.

Je to jako se žvejkačkou. Sem tam si rád žvejknete, ale nechcete jí mít nalepenou na zatku pořád! Toto platí naprosto stejně i v balení holek online.

Představte si to, například jako hudbu. Zkomponujete skladbu tak, aby nebyla zbytečně dlouhá a měli jste ji rychle za sebou. Mezi jednotlivými notami nebude žádná mezera a všechny budou nasázené v rychlém sledu. To by potom neznělo jako svůdná skladba něžného online balení, ale spíše jako odpornej rachot uslintaného alkoholika, který se právě pomočil.

4. Balení holek na seznamce vás musí bavit

Teď přichází důležitý bod. Neočekávejte nic na oplátku, rozesmějte ji nezištně. Mělo by vás těšit už to, že jste jedné ženě vykouzlili úsměv a zlepšil jí den. Jen tak dostane žena šanci si uvědomit, že jste vyjímeční a chce vás poznat.

Nic není víc sexy než člověk, který aniž očekává „něco za to“, rozdává ostatním radost. Je jedno, jestli se je to milion dolarů nebo úsměv. To, co budou vaše zprávy vyzařovat mezi řádky, ovlivní na její straně vnímání interakce jako celku. Jinými slovy datel konverzaci to on který ovlivní její reakce.

Například, na identickou zprávu bude žena reagovat jinak, pokud je nastaven odměřený (chladný) tón konverzace, než když zprávami nastavíte žertovný a nezávazný tón. Totožná zpráva v celkovém kontextu vyzní naprosto jinak v různých použitích.

Tím, že ostatním děláte nezištně radost ukazujete, že jste šťastní a máte úsměvů na rozdávání. Pozitivní myšlení je velmi přitažlivé. Nejen ženy, ale každý chce být v blízkosti lidí, kteří berou život pozitivně, s lehkostí a humorem.

5. Při balení holek na internetu netlačte na pilu

Zpomalte, nechcete se přece zabít, ne? Není kam spěchat. Nesnažte se ji přemlovit ke schůzce během 3 prvních zpráv! Ani 5-ti zpráv… 🙂

Na silnicích různé úseky mají různou doporučenou rychlost. Jasně je sranda jed stovkou v oblasti s devadesátkou nebo 40km/h tam, kde bys měl dodržovat 30km/h. Je ale bláznovství, jezdit v serpentinách, kde je pro tvoji bezpečnost nařízená 30km/h, svištět 200km/h, ještě když to tam vůbec neznáš.

Dost často se totiž takovému řidiči něco při jízdě vymstí. Nejen to, že se naprosto zbytečně zabije, ale ještě navíc je teď silnice na celý den zablokovaná. Tím zkomplikoval cestování i všem ostatním.

Zvolněte tempo konverzace a snažte se užívat si ji. Narovinu, jestli nenajdete společné téma online, když je čas v klidu odepsat, asi by to nebylo ani v reálu 2x žhavý.

Žertujte a používetej nekonfliktní témata. Neptejte se jí na otázky, na které si myslíte, že byste se „měli zeptat“. Ptejte se jí na věci, co vás opravdu zajímají nebo věci, které cíleně směrují konverzací. Proces balení holek by měl být pro oba příjemná zkušenost. Nesnažte se nic lámat přes koleno, to by na vašich zprávách bylo poznat.

Jak správně sbalit holku na online seznamce?

Tak jednou někdo radí, ať nikam nespěcháte a pak ti zase řeknou, že nesmíte být moc měkký, z toho je kdekdo jelen. Rytmus a rychlost stupňování by měli být v její režii.

Jak postupovat při balení holek?

Přemýšlejte o tom takhle, řekněme, že potřebujete půjčit trochu soli. Je svátek, všude zavřeno, ale napadlo vás, že soused by ti mohl trochu dát. Upřímně, nezeptat se by byla hloupost, přinejhorším řekne, že nemá.

Jdete ke dveřím a zkusíte zazvonit na zvonek. Nikdo neotvírá, nejspíte nejsou doma, nevadí. Prostě se vrátíte k tomu, co jsi dělal a za chvíli zkusíte štěstí znovu. Jdete podruhé, nic.

Je to nepříjemně, ale určitě by tě přece nenapadlo zkoušet vylomit zámek nebo vykopnout dveře pro trochu soli. Chvíli počkáte a na třetí pokus je soused doma. Bezva!

Co uděláte? Hádám, že mu vyprávíte příběh o dvou předchozích pokusech. Jen posouváte svojí solnou misi kupředu. Řeknete si o trochu soli. Soused ti řekne, že by vám rád pomohl ale nemůže, takže smůla! On totiž nevaří a jen manželka ví, kde je sůl.

Trpělivost se při balení holek vyplatí!

Předpokládám, že se nezačnete vztekat, nadávat mu a ani se pokoušet v něm vzbudit pocit viny hláškou jako: „Hmm, to je teda dobrý, pane! Já jsem se tak těšil, že si udělám míchaný vajíčka … Hanba vám, pane! Vy jste lakomec!”.

Počkáte jako každý normální člověk, který nemá ze zákona právo na lůžko v Bohnicích, a zkusíte to, až bude sousedova paní doma. Již počtvrté zvoníte na zvonek, říkáte si o trochu soli. Teď, protože už do sebe všechno zapadlo, vám soused s úsměvemna tváři podává vytouženou sůl.

Při balení je to vlastně dost podobné, nezeptat se by byla vyloženě hloupost. Jděte zkusit párkrát zazvonit na zvonek. Nezkusíte, nevíte … Přinejhorším řekne, že ne!

Dvojsmyslem nebo vtipem lze okořenit konverzaci a tak ji posouvat správným směrem. Nikdy se nerozčilujte a nesnažte vylomit zámek či vykopnout ony pomyslné dveře.

Tags: